A alebo B ?

Príspevok v téme: A alebo B ?
MaryRose

Dievčatá a ženy, prosím vás o váš názor alebo vlastnú skúsenosť. :-)

Situácia: Priateľ vám po necelom pol roku vzťahu ( ak sa dá v takej krátkej časovej rovine hovoriť o vzťahu) povie, že on to už neberie, tak ako zo začiatku a nevie, či chce v tom vzťahu pokračovať a preto radšej, aby nikoho nezavádzal, chce to ukončiť. Ale naďalej by sa s vami rád stretával ako s kamarátkou, lebo ako s kamarátkou s vami nemá problém.
Vy naopak, ste si začali ten vzťah vychutnávať a postupne sa do toho "zamotávať". A potom prídu tieto slová!!! Len kamarátka. Koniec.

Čo by ste urobili:
- povedali mu, že vy to beriete vážnejšie ako kamarátstvo a keď on nechce viac, radšej úplne prerušme kontakt, lebo to tak bude lepšie pre vás, aby ste ho stále nemali na očiach a nerobili si zbytočné nádeje alebo trápenie....

- ostali teda na blízku ako kamarátka, "užívali" si ho ako kamaráta, keď už nie viac...možno skryte "manipulovali" a v kútiku duše dúfali, že sa predsa len "umúdri", stane sa "zázrak" a on sa do vás opäť a naozaj zamiluje....

Prvá možnosť, či druhá???

Ďakujem za príspevky a prajem pekný deň.

hipikll

Prerus kontakty, ale povedz mu o tom, ze pre teba bude lepsie prerusit na cas kontakt.
Pochopi to a nebude sa citit az tak zle.

bibi1234

realita je taka, ze aj ked si poviete, ze zostanete kamaratmi, postupne sa odcudzite a prestanete spolu casom komunikovat... Takze sa musis zmierit, ze je koniec, povedz mu, ze mozete spolu zostat kamaratmi, ale sama sa mu neozyvaj a nevyvijaj smerom k nemu ziadnu iniciativu, skus zacat komunikovat s inymi chlapcami a neriesit spolocnu minulost...

Cashia

MaryRose..áno,ako si odpovedala happygirl ľahko sa povie a oveľa ťažšie sa spraví, ale ver mi, že nie je nič horšie ako keď si v blízkosti človeka, kt. ľúbiš a pre neho si "len" kamarátka a občas sa dokonca tvári ako by si bola vzduch..ja som to zažila a neprajem nikomu :( neskôr som to už nezvládala a radšej prerušila všetky kontakty..fakt platí zíde z očí zíde z mysle..ale trvalo to pekne dlho :))

MaryRose

Marek - nie som na neho odkázaná, len ho mám stále rada....a dúfam, že ani taká škaredá :-), ...ale ťažko povedať, či nájdem lepšieho...

happygirl - ľahko sa povie, ťažšie urobí...

happygirl

no ak sa ta presytil ver ze mu nebudes dobra ani ako kamoska..ja keby som stale namotana tak prerusim kontakty alebo inak povedane spalim mosty.....na svete su miliony,miliardy chlapov takze pro jedno kviti slunce anio zdaleka nesviti:)