analny sex

janicka4321

moj manzel ostal tym ako posadnuty od vtedy ako som mu to dovolila.stale to odomna ziada viac a viac aj napriek tomu ze mna to boli,je mi z toho do placu,on to vie ale uzival si dalej.prosim ho aby sme to robili aj normalne,na to sa vzdy vyhovoril ze je unaveny a ze ho to vycerpava.Tak sa prestal so mnou milovat uplne a trva to uz asi tak 4 r.pocas toho obdobia skusam mozne aj nemozne,ale nic nepomaha a to sme manzelia uz 19 rokov.pokial neskusil anal bolo vsetko krasne,kazdy den sa chel milovat.V sexse ostal uplne sebecky len aby si on uzil na zenu nehladi,vzdy len slubi,ja mu vyhoviem a on sa na mna potom vykasle,no je to spravodlive?Uz ani neviem ako chuti sex,mozem aj na kolenach prosit a nepomote mi to.velmi sa pre toto vsetko trapim,vela noci som uz preplakala,zobrala o to aby ma miloval ale on nie,len do zadku to stale chce a ked to tak nechcem tak ma odsoti a otrci mi chrbat.dakedy sa mi ani zit nechce.mozna si z mojho pribehu dakto vezme ponaucenie.

Kachita

Ja to robim pravidelne. Staci sa uvolnit. A predtym sa poriadne umyt, strcit prst a studenou vodou oplachnut az kym to tam nebudete citit ciste. Ked do vas vchadza, ´mierne tlacte ako ked ste na zachode a potom moze bez bolesti do vas partner vojst. Pre mna je to velmi vzrusom Odporucam,

janicka4321

analny sex je pre mna nocna mora,vdaka nemu sa mi ruca manzelstvo.nikdy som sa na to nemala dat nahovorit a budem to lutovat celi svoj zivot

asd

veronika,jasne, ak sa na to necitis , tak to nerob..mozno raz na to prides, ze to chces, a nebude neskoro, ale ak si myslis ze nie, tak sa do nicoho nenut
veronika chcela som ti napisat mail, ako vidim robis tam kde to poznam trosku aj ja :)