zničené nechty od laku

beskyd

to sa vam stane so vsetkym na co si budete davat tie kozmeticke chemikalie od nechtov na nohach az po vlasy. hlavne treba byt trendy to je zaklad proste

mirka 23

v dmku stoji okolo 8 eur. A ak si ho kupiš, tak ho využiješ na cele telo, alebo aj na tvar na noc je vyborny ak maš akykolvek typ pleti, lebo pokožka si vezme len tolko kolko potrebuje.

tekvicka_

podla toho aky ci kvalitnejsi alebo menej, ale ten ucinok pokial mas cisty kokosovy olej by mal byt rovnaky, ja si ho davam na cele telo lebo som sucha ako pust, tak mam velke balenie lacnejsie, pozri na nete, je vela e-shopov co ho maju, ale videla som ho v dmke, myslim nejakych 200ml, za neviem 11 eur?nepamatam

olivia72

no tak možno to bude tým že ja som si vôbec nedávala pauzy. len čo som jeden lak odlakovala už som si dala druhý. tak vyskúšam robiť pauzy možno to pomôže. alebo možno mám fakt nejaké citlivé nechty.

tekvicka_

hm...zaujimave...ja si lakujem nechty asi tak 10 rokov vkuse a ako spomina zuzic ina kratke pauzy si davam. preto sa mi tomu nechce verit. mozno mas nejake citlive nechty alebo co, ale tie vitaminy by som urcite nasadila, vapnik, horcitk, zinok, kremik

zuzic

ja si lakujem nechty o dost dlhsie ako 2 mesiace vkuse a pauzy si davam max. dva tri dni a nemam ich znicene. podkladovy lak si nedavam. lamu sa mi len ked mam velmi dlhe nieco otvaram alebo podobne si odlomim vrchnu vrstvu. skus nadhodit nejake vitaminy a pre istotu si ich nelakuj.

olivia72

značky mám také lacnejšie, z drogérie. ale určite to bude z laku, lebo predtým som si nechty nelakovala a mala som ich v poriadku. až teraz keď som mala vkuse nalakované nechty tak sa mi začali ničiť takže to bude z toho. no musím niečo vymyslieť lebo to lakovanie ma začalo baviť a chcem si ich lakovať aj naďalej.