Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako často sa môžu farbiť vlasy?

Príspevok v téme: ako často sa môžu farbiť vlasy?
olivia72

zaujímalo by ma že ako často sa môžu farbiť vlasy aby sa nezničili. používam takú farbu čo je na 8 týždňov, lenže mne sa vždy vymyje oveľa skôr, už po takom mesiaci. poraďte mi či si môžem tak často farbiť vlasy. dlhotrvajúcu farbu si kupovať nechcem, lebo náhodou mi ten odtieň nevyjde a potom to už z vlasov nedostanem dole.

xyzz

olivia Farbím si s Palette... Ja neviem, záleží od kvality tvojich vlasov... ak ich máš hrubé a kvalitné tak sa ti nezničia ani keď si ich budeš farbiť po mesiaci ale ak ich máš jemné a aj samé dosť poškodené tak ti ich odrovná jediné farbenie... Uváž podľa toho, ako vlasy vyzerajú

olivia72

ale farbíš takým šampónom čo je v takom malom sáčku alebo normálne farbou ktorá je ako šampón že nie je dlhotrvajúca? napríklad ja som si zvykla farbiť farbou loreal casting gloss, tam bolo napísané že to je farba ale je len na 8 týždňov (no a mne sa zmyje väčšinou už po troch alebo štyroch) a na nej je napísané že neobsahuje amoniak, ale peroxid asi obsahuje, takže môžem aj s takou farbou tak často farbiť?

xyzz

Ja si farbím šampónom približne každý mesiac (vlastne podľa viditeľnosti odrastov) a myslím, že to je v pohode.. Ak si ich nejak drasticky neodfarbuješ, myslím, že nie je problém

Terra

ak si farbis vlasy samponom mozes aj kazde 2-3 tyzdne, pretoze neobsahuje amoniak ani peroxid, preto sa ti to skoro vymyva.v pripade trvacnej farby by to malo byt po 5-6 tyzdnoch aby sa vlasy zo toho soku spamätali.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako často sa môžu farbiť vlasy? - Fórum - ZDRAVIE.sk