Preco som prave ja najlepsi?

Príspevok v téme: Preco som prave ja najlepsi?
kaliber

Uz od malicka viem, ze som zo vsetkych ludi najuzasnejsi. Najinteligentnejsi, najsikovnejsi, najkrajsi, proste super. Vyznam sa takmer vo vsetkom, vzdy ma vsetci obdivovali: v rodine, v skole, medzi priatelmi. len jedna vec mi doteraz stale unika: nechapem, preco prave ja som ten najlepsi zo vsetkych? Pochybujem, ze mi to niekto niekedy vysvetli, ved ako by to mohol vediet niekto, kto je menej mudry ako ja.

sway.

Aj tak je to sranda citat..Ved v zivote aj tak muju ludia najradsej takych ludi ako kaliber - alebo niekto virtualny. A tuna sa smejete..citim pokrytectvo.

Jooe Ker

akurat drzim tak tupu ceruzku..... ale da sa dokonale zastruhat ....... keby sa ta ceruzka vedela sama zastruhat bola by mudrejsia ako ja ?

blondula

a mas uz aj nejaky titul,diplom na to ked si taky "super" ?? napriklad co ja viem......vysvedcenie zo zakladnej ? alebo pomocnej ? :DDDD

system

j mas pravdu, si ten najvecsi, najdokonalejsi, najlepsi a najkrajsi kkt. :D Je velmi mile ze si to uvedomujes a verejne priznavas.

podpriemer

ja by som sa rada opytala toho super uzasneho, vsevediaceho a dokonaleho kalibra, ked ma (ako tvrdi) dceru, tak kto bola ta super zena, co bola hodna tvojho kalibrizmu, s ktorou ju splodil? alebo je tak superdokonaly, ze si dceru splodil a aj porodil sam? alebo si ju len silou myslienky priviedol na tento svet? a ked sa aspon trosku priblizuje k tvojmu super egu, pardon superuzasnosti, tak by si mal plodit viac deti, aby tu bolo viac takych genialnych ludi ako si ty! mozno nas svet vdaka vam prezije ;)

kratochvila

dalej provokujes a chces nas potrapit, ale myslim ze ti tu uz nikto nic nenapise take co by ta pobavilo...zbytocne stracas cas
kazdy vie ze si to napisal iba zo srandy..
chod sa ty starat radsej o tu svoju dcerusku lebo toto nema zmysel