Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Preco som prave ja najlepsi?

Príspevok v téme: Preco som prave ja najlepsi?
kaliber

Uz od malicka viem, ze som zo vsetkych ludi najuzasnejsi. Najinteligentnejsi, najsikovnejsi, najkrajsi, proste super. Vyznam sa takmer vo vsetkom, vzdy ma vsetci obdivovali: v rodine, v skole, medzi priatelmi. len jedna vec mi doteraz stale unika: nechapem, preco prave ja som ten najlepsi zo vsetkych? Pochybujem, ze mi to niekto niekedy vysvetli, ved ako by to mohol vediet niekto, kto je menej mudry ako ja.

kaliber

zdravím vás po dlhšej dobe z karibiku. ako inak, aj tu mám okolo seba samých podpriemerných živočíchov, presne ako na slovensku. dúfal som, že IQ tunajšej populácie je na vyššej úrovni, keďže sem chodí zväčša iba elita, ale moje nádeje sa nesplnili. asi sa budem musieť zmieriť s tým, že rovnocenného človeka vo svojom živote nikdy nestretnem. je to fakt smutné.

whee_ee

To berie niekto túto tému aj vážne? Podľa mňa je tu vyslovene na to, aby ľudia začali osočovať... a tak :)

asdf456

@kaliber

Chceš povedať, že si najmúdrejší na svete, alebo v prostrediach v ktorých sa nachádzaš, alebo nachádzal ?

asdf456

@kaliber

Chceš povedať, že si najmúdrejší na svete, alebo v prostrediach v ktorých sa nachádzaš, alebo nachádzal ?

rerere

pekne napisane...
aj ostatny si to o sebe myslia,,len su skromne drbnuty a hraju na no to ,preco prave ,ja som ten debil...a chudak a nestastny ,,ale v podstate je to to iste ako ty pises...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Preco som prave ja najlepsi? - Fórum - ZDRAVIE.sk