Harmonizacia cakier

jajka001_

takemu niecomu by som neverila. cakry predsa nejde zharmonizovat len tak. ved si vezmi jogu, treba to cvicit pravidelne, roky aby si bola zharmonizovana. jedno sedenie, cary mary a si zharmonizovana? :)) urcite

jaaty

pred dvomi rokmi som to absolvovala, ziadne vysledky, vyhodene peniaze. a to som tomu taaak verila! ale nepomohlo. skor by som vyskusala bezkontaktnu masaz u tej srbskej maserky, ktora robi v alternamedica. tu vsetci strasne chvalia, tiez sa k nej chystam. ona ma aj lekarku s ktorou spolupracuje a ta sa zaobera takymi zlozitymi pripadmi, u ktorych nic nezabralo.

usiko

ja som na to bola, lebo ma chceli zbavit fobie z krvi, ale vobec to nepomohlo..som tam, kde som bola, vidim, alebo citim, alebo viem, ze sa nachadza niekde krv a odpadnem:-(((

kejtynka_105

idem jednej nasej maserke,ale tak je teoreticky nieco viem..uz som o tom aj citala..len skor by ma zaujimalo,ci ma niekto nejake skusenosti,ze mu to v niecom pomohlo abo tak:)

lulaa

ahoj...a kam to ides na tu harmonizaciu ??....precitaj si o tom nejake knihy, je ich neurekom , ak chces informacie..