Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nočné mory, pomoooc!!!

Príspevok v téme: Nočné mory, pomoooc!!!
Coco

Dlho ma trápia zlé sny. Vždy sa opakujú témy. Utekám pred chlapom, cudzím, neznámym, v tme, šere, naokolo nikto, ticho... a ja nemám kam ísť. Počujem svoj tlkot srdca, strácam dych, nevládzem... Nikdy ma však nechytí, vždy sa skryjem, ale prežívam všetky tie emócie...
Druhý sen, kt. sa mi opakuje je ten, že sa nešťastnou náhodou dostanem nad priepasť, hlbokú priepasť plnú vody (väčšinou) tá voda je vždy ako oceán, modrá, niekedy až azúrovo modrá, že vidím z tej neskutočnej výšky že v tej vode sú žraloky, atď. Uvedomujem si, že ak sa nedostanem odtiaľ, spadnem a zabijem sa.... vždy som na skale, strmej, strácam silu ale vyškriabem sa odtiaľ.

Tie sny sa nedajú ani opisovať, pretože sa mi to odohráva v hlave tak živo a všetko je rýchle.... akoby to bolo skutočné, v priamom prenose. Budím sa vyklepaná, spotená, stále na to cez deň myslím. Každú noc je toto skoro. Čo mám robiť?

bella12

knihy, ktoré môžu pomôcť a hlavne povzbudiť - sú písané z pohľadu ľudskej psychiky:

John a Stasi Eldredge: Očarujúca
Elias Vella: Ježiš, môj uzdravovateľ

jajka001_

no neviem, vsimni si tu ine temy. mnohe su velmi dlhe a aj tak sa najdu ludia ktorych to zaujima a riesia to. a navyse, tu mas ohlasy z viacerych stran. viac hlav viac vie :) viac pohladov z viacerych stran, a navyse objektivne lebo ta nepoznaju, nedivaju sa na teba, nemozu ta posudzovat podla osobneho pocitu.

Coco

To je všetko príliš zložité na to, aby som to tu písala. Jednak by to nikto nečítal a druhá vec je tá, že potrebujem nájsť osobu, ktorej to budem môcť povedať a vyspovedať sa. Pretože len to by mi pomohlo.

Coco

Vztahy sa už snažím riešiť dlho, tak isto aj samú seba. Nejde to, možno na chvilku a vždy sa vrátim späť. Psychológov som vystriedala cca štyroch, ale po niekoľkých sedeniach som odišla a zrušila sedenia, pretože mi nepomáhali. Nedokázali pochopiť nič, resp. mne už sa ani nechcelo všetko vysvetlovať. Potrebujem niekoho, kto je vo svojom obore profesionál, nie lacných psychológov, ktorý sa po troch sedeniach pacienta opýtajú, či už vie, prečo je smutný.........zaráža ma to

jajka001_

musis si vyriesit vztahy, dat do poriadku zivot, dostat sa do rovnovahy, zbavit sa tej vnutornej uzkosti a strachu a potom tie sny zmiznu

bibi1234

Coco-chodila si niekedy k psychologovi? sny vacsinou odzrkadluju nase vnuto, rekapituluju, co sa nam stalo, co sa nas dotklo, poznacilo nas... ak odstranis jedno, odstranis aj druhe, preto by som na Tvojom mieste hladala pomoc u toho psychologa. Ak nenajdes sama seba, nezacnes sa mat rada, nebudes nikdy moct naviazat plnohodnotny partnersky zivot..
v knihkupectve nehladaj len snar, skor knihu, ktora vysvetluje aj pozadie snivania..

Coco

Nežijem s otcom. Mám už niekoľko rokov depresie, žijem normálne, ale utápam sa sama v sebe. Mám problémy so vzťahmi, celkovo medziľudskými a hlavne partnerskými.

Asi pôjdem tento týždeň do kníhkupectva a niečo si zadovážim.

Každá pomoc od vás ma však poteší.

bibi1234

coco-na to Ti pomoze sa odstahovat od ocina, ak s nim zijes... ak s nim nezijes, tak mu odpust, zakop vojnovu sekeru a udobri sa s nim, aj ked sa Ti to mozno nezda, asi budes mat kvoli nemu velku traumu a pokial to nevyriesis, budes mat do smrti tieto sny...
Mozu to byt rozne fobie, strach z neistoty, neuspechu, nemas pevnu podu pod nohami... musis sa zacat trosku analyzovat, kup si knihu-vyklad snov, zapisuj si svoje sny a casom mozno prides na velmi zaujimave skutocnosti...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nočné mory, pomoooc!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk