Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sama neviem, ako som na tom...

Príspevok v téme: sama neviem, ako som na tom...
BuBu...

Koncom prazdnin som bola s rodinou na jednom kupalisku. Vsimla som si, ze sa casto na mna pozeral jeden vlasaty chlapec, ktoreho som nepoznala. Uz mi tie jeho pohlady zacali liezt na nervy, ale zvladla som to. Onedlho sa zacala skola. A vtedy mi doslo, ze ten chalan chodi na tu istu strednu skolu ako ja! Nahodne som ho stretla na chodbe, samozrejme, ze sa na mna pozeral a tak jemne sa usmial. Ja som ho v podstate odignorovala. Viem, ako sa vola a z videnia poznam aj zopar jeho spoluziakov. Zda sa byt skor introvertnym typom. Od tej chvile na neho dost casto myslim. Ja viem, ze to znie dost blbo, ale hlavne kvoli vlasom, ktore ma podobne ako ja, lenze ja ich mam omnoho dlhsie. Proste tie jeho vlasy su pre mna nadherne :). Cely vikend som na neho myslela, som zmatena...ved ho ani nepoznam a myslim na neho. Co by ste robili na mojom mieste?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

sama neviem, ako som na tom... - Fórum - ZDRAVIE.sk