Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zvlastne pocity a tlaky v bruchu

Príspevok v téme: Zvlastne pocity a tlaky v bruchu
Miseno

Už skoro dva mesiace mávam také zvláštne pocity a tlaky v bruchu niekedy sami z toho točí hlava a niekedy mi je na vracanie ... ale nikdy som z toho nevracal a posledno tri, štyry dni to mám v kus niekedy cítim aj pálenie a ten tlak cítim od hrdla až po žalúdok neviem čo to je prosím pomôžte mi ... Lebo fakt už neviem čo robiť ...

wtf

ahojte mozem sa opytat... ? niekedy mam taky pocit ako zo svalami v brusku ... inokedy ako keby pomne nieco chodilo ... neviete co to moze byt? poradte mi prosim lebo ja naozaj neviem co mam robit a co to je bojim sa... :( dufam ze nesom vtom hm? odpiste... kto vie

vv

mam otazku ci sa niekto nestretol s takymi priznakmi ak ano co to je mam to len tri dni ale aj tak. Prvy den som citila akoby pulz v bruchu a dost silny ale ked som si porovnavala s bušenim svojho srdca bolo to rozdielne tak som par krat zacitila akoby sa v bruchu nieco pohlo aj na dotyk.To sa dialo ked som bola v klude (sedela,lezala) druhy den sa k tomu pridal silny krc ktory prechadzal pomaly az ku križom a tie "pohyby" boli aj pocas statia. teraz ma zas boli brucho na dotyk a aj po boku trochu aj rebra a to aj pri uplne jemnom pohladeni. dakujem za odpoved

Marcik

Ahoj, ak je to reflux do pazeraka, teda vylievanie sa kyseliny zaludka hore, tak by mohli zabrat pripravky proti kyseline. Z pohladu Tradicnej cinskej mediciny sa tok Qi zaludka obracia do protismeru. Moze to byt z viacerych pricin. Robi to preexcitovana Pecen, ak si v strese, jedavas uchytkom...
Mas rano pachut v ustach? Horku chut? Aka je stolica. Bolieva Ta vtedy aj hlava a kde - na cele, na spankoch??? Pripadne si precitaj: www.tcmclinic.sk
ak by si mal zaujem a chces odstranit pricinu vzniku Tvojich problemov, nakontaktuj sa.

Laura1

Ahoj Miseno,ja si myslím,že za tie dva mesiace si si už vytrpel dosť.Pripájam sa k názoru Tvojich známych.Choď svojmu obvodnému lekárovi,ˇak Ti odporučí napr.vyšetrenie u gastroenterológa,tak neodmietni.Žalúdočné problémy z najrôznejších príčin-či z dôvodu poškodenia žalúdočnej sliznice ,alebo z nedostatočného trávenia,alebo pri funkčnej poruche,sa dajú vyšetriť a riešiť úpravou životosprávy,správnym výberom jedla,liekmi,výživovými doplnkami.Potrebuješ sa najesť a dobre sa cítiť,aby si mohol pracovať,športovať a tešiť sa zo života. Zdravím

Miseno

Moji známy hovoria že to mám weľké pálenie žáhy a niektorý že mám welmi welkú kyselinu ze by bolo ist dobre doktorke co si myslite vy .. ???

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zvlastne pocity a tlaky v bruchu - Fórum - ZDRAVIE.sk