Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vhodná antikoncepcia

Príspevok v téme: Vhodná antikoncepcia
nikoletta818

Ahojte všetci, chceli by sme s priateľom začať sex.žiť ja mám 19 on 20 ja som zatiaľ panna.Chcela by som sa vedieť váš názor, aká forma antikoncepcie by bola pre nás najvhodnejšia keďže máme vzťah na diaľku, čo znamená, že sme spolu raz do týždňa niekedy ani to nie. Zatiaľ sme uvažovali o kondóme...

anonym1

ale kazdemu inac pracuju hormony niekto ich ma viac niekto menej tak to by mala urcit tabletky lekarka nie?a podla toho take potom pouzivat.

nikoletta818

Asi to predsa len skúsime s tým kondómom a posilníme so spermicídnym krémikom. Ale ďakujem vám všetkým za radu.

Arweena

mno:)pri vztahu na dialku ti je dost zbytočne pchat do seba hormony:)ja by som ti skôr radila kondom...mne este za tych 5 rokov použivania ani raz nepraskol, tak neviem, čo s tym ostatne stvarali:))

emmka

Len si nedaj predpisat ziadne podobne, kt. zacinaju na Tri.. Trinordiol a pod. pribera sa z nich.
Kondom nie je spolahlivy proti pocatiu, vlastna skusenost, praskol :(

veronika

ahoj Nikoletta:Kondóm je dobrý ala niekedy môže prasknúť a potom máš smolu a otehotnieš.Pre teba ako začiatočníčka je dobrý Minisistón.To je antikoncepcia pre začiatok ale ak chceš môžeš potom v tom pokračovať ako dlho chceš.Aj ja som s tým začínala a ešte stále to beriem som s tým veľmi spokojná.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.