FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: bolest zubu bez nervu

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "bolest zubu bez nervu" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Zdravotníctvo
    17Vlado19.09.10 19:31??.??.149.50

zubarka mi dala vlozku na otvoreny zub z ktoreho mi vybrali nerv pred asi tromi tyzdnami...ale včera ma zacal trochu pobolievat a dnes je to neznesitelne:( je to znova ta bolest ako pred tym ako mi vybrali nerv..je to normalne? uz som zufaly:(

• 17Vlado20.09.10 16:34??.??.149.50

janab bol som dneska rano a vybrala mi vlozku a bol tam hnis tak mi to preplachla bolest ustupuje nastastie:) len ktovie dokedy pri mojom stasti sa mi do zuba zasa niečo dostane a zas to prezivat..a ked ti vyberala ten zub bolelo ta to?

• janab20.09.10 16:02??.??.37.12

Ona ti vybrala nerv, ale niečo jej tam asi ešte zostalo. Nepamätáš si, neroztrhal sa jej? V zube sú kanáliky a v niektorom niečo ešte zostalo, teraz ťa to bolí. Môže tam byť aj zápal. Ja som tým prešla a nakoniec aj tak zub musel ísť von. Treba ísť za zubárkou a povedať, že ten zub bolí a musí sa znovu pozrieť na kanáliky.

• 17Vlado19.09.10 19:56??.??.149.50
  • JánMachata19.09.10 19:51??.??.144.199

Treba vypustiť hnis. Môžeš nechať mail, vysvetlím ako predchádzať bolesti zubov.

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Inzercia

30% zľava na ošetrenie pletu kyselinou hyalurónovou prístrojom Vital Injector.

30% zľava na ošetrenie pletu kyselinou hyalurónovou prístrojom Vital Injector.

Procedúry pre omladenie pleti s wallet zľavou 30%.

Hotelio.sk - Last-minute pobyty v najlepších slovenských hoteloch

Hotelio.sk - Last-minute pobyty v najlepších slovenských hoteloch

Výhodné pobytové balíky - Viac ako 160 ponúk - Garancia spokojnosti

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch