pripadam si ako blba ..vsetci sa ohanaju blbostami

Príspevok v téme: pripadam si ako blba ..vsetci sa ohanaju blbostami
allthetimes

vopred pisem ze ide o omlety facebook...ide o to ze si pripadam strasne blbo, pretoze moja aktivita je takmer nulova, maximalne tam niekomu napisem ak nieco potrebujem alebo len pokecat..ale vobec sa mi nechce si tam pisat statusy, pridavat fotky, robit si vseliake tie hovadiny ako testy cico, pridavat sa do milion skupin..k comu to je? .. ale zas ena druhej strane, si pridem jak blbo pretoze vkuse vidim jak si tam niekto nieco robi a pise svoje verejne hovadiny, vkuse nieco komentuje, halsuje to sa mi paci a ja ? maximalne druhym vyskoci ze som si zmenila fotku.. nepotrebujem to ale citim sa trochu debilne..viem je to sprostost a asi by som mala ist radsej spat..tak ahoj

Iveta Michael

Tak ja som tiež na FB ale nechodím tam pravidelne a každé pozvanie do nejakej skupiny kategoricky odmietam a mám pokoj.Ani náhodou ma nezaujíma čo si kto tam dáva a aké aktivity robí,vždy sa riadim len vlastným rozumom a potrebou.Ak mi niekto napíše správu tak odpíšem a prípadne zdieľam na niečo čo ma zaujme svoj názor a to je všetko.Vždy sa tam zdržím tak 10min.a odchod.Rob si len to čo Ty uznáš za vhodné,čo Ťa má čo vôbec znepokojovať to ostatné???

ShaulaThalit

Ja na FB zásadne nechodím, ani kvôli škole dokonca. A čudujem sa, že tam vôbec normálny človek chodí.

lienocka2808

No ja naozaj neviem co mam na tento "problem" napisat. Snad len to, ze ked ti to vadi, tak si rob nasilu tie priblble testy aby si bola IN.

hviezdicka*

vsetky kvizy som si dala blokovat, takze sa mi nastastie uz neukazuju. Takisto mam vypnuty chat s priatelmi, lebo vkuse chcel niekto kecat, aj ked mne sa nechcelo. A vyhodila som "pseudopriatelov", ludi na ktorych mi nezalezi.
Teraz mam facebook rada. Aj ked malokedy si nieco napisem do statusu, fotky z vyletov pridavam rada a rada si prezeram fotky druhych

Na facebooku je dobre to, ze si ho mozes prisposobit

janab

Nič si z toho nerob. ja používam facebook len na prezeranie foto čo kto má nové a tak..žiadne komentáre..aby to všetci čítali?..a ved to žerie aj čas..ľudia si to trošku pomýlili..máme tam mať priateľov a nie kadejakých vyše 100 ľudí, ktorých sme v živote ani nevideli..to je tá blbosť...