aky datum si vybrat na svadbu?aky ste si vybrali?

nestifa

"Pekny" datum je blbina, poznam pary, ktore sa brali 7.7.2007 a dnes su uz rozvedeni. Ja som sa vydavala v piatok 19.10.2007, sme stastni spolu uz skoro 8 rokov, jasne, mohli sme sa brat 20.10.2007, ale ja som v pondelok uz isla do skoly a manzel do prace, tak sme si vychutnali aspon spolocny vikend... Cisto z praktickeho hladiska. Datum nie je podstatny, ver mi, v manzelstve su podstatne UPLNE ine veci. Potrebujes za mech tolerancie, lavor respektu a kufor lasky.

civediamo

treba sa spytat na urade ale ked maju volny termin tak aj do tyždna sa možete vziat,(sestra tak mala),,,a za termin mimo soboty sa plati u nas je to 17eur,aj ked chceš na inom mieste ako na urade,všetko sa da vybavit,,,,čo sa tyka kostola cca 3mesiace,lebo tam sa chodi na nauky (na čom si farari dost zakladaju)a bez nich vas nezosobašia.....ale v každom meste je to inak tak sa baž spytat na ten vaš urad(kostol),,,,my sme sa brali 19.9.2009...stači pozriet kalendar vždy sa da vybrat pekny datum:)))

wonderbra

zalezi na tom, kedy ju chcete mat..aspon priblizne. a s tym magickym datumom sa staci pozriet do kalendara, napriklad 22.1.2011...