vaše skúsenosti s odfarbovaním-Nouvelle

Príspevok v téme: vaše skúsenosti s odfarbovaním-Nouvelle
liluška22

ahojte, mala som stredne hnedé vlasy a zafarbila som si ich na tmavohnedo až skoro čieno farbou od schwarzkopfu, riadna chyba. teraz som si kúpila prípravok Nouvelle color back, malo by to stiahnuť tú farbu a nechať moju pôvodnú? má s tým niekto skúsenosť? Hore mám už tak 5cm výrastky aj keď nie úplne pravidlné, možem si to dať na celé vlasy aj keď ich už hore nemám zafarbené, nebudem tam mať potom ešte bledšie?
a ešte jedna otázočka, po akej dobe sa dá potom na vlasy aplikovať farebná henna?

xyzz

ladyinred dnes už asi nikto nerozmýľa... keď si vlasy zosvetľuješ, nedosiahneš so sťahovačom farby svoju pôvodnú preboha... už som to tu niekde písala ...

ladyinred

ahojte, tak ja som si to objednala z internetu a došlo mi to cca po týždni, tešila som sa že budem mať svoju prirodzenú farbu - špinavú blond, farbím si na svetlú blond...dodržala som postup do bodky a nič...vôbec mi to tú farbu nestiahlo, nadarmo vyhodené peniaze! Dnes sa už naozaj nedá nikomu veriť!!!

BloodySonya

Obsahuje ten pripravok aj nejaky peroxid? a kde sa to da kupit a naozaj to funguje aj ja by som si chcela dat ciernu vytiahnut na moju prirodnu farbu - spinavy blond

maťkaa

a kde sa ten prípravok dá presne kúpiť? :) rovnako mám tmavohnedú a odrastá mi to, chcem spať svoju pôvodnu farbu - špinavú blond...

zuzuEg

ahoj vyskúšala si už ten odfarbovač??? ako to funguje??? prosím poraď aj ja nad tým rozmýšľam :)
Ďakujem