Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

rozhodnutie o invalidnom dochodku...

Príspevok v téme: rozhodnutie o invalidnom dochodku...
lienocka222

ahojte....moja mama bola pred dvoma tyzdnami na komisii, kde jej uznali 50%...teraz cakame na rozhodnutie zo SP...ako dlho to trva, kym ho poslu? a kedy jej asi dojdu prve peniazky? doktorka na komisii povedala, ze do dvoch maximalne troch tyzdnov bude mat doma rozhodnutie...ale jedna moja znama tvrdila, ze jej prislo rozhodnutie az po mesiaci a pol...ale nebola si ista...tak ake vy s tym mate skusenosti???

superwoman

Dolezite je nesurit ich. Vtedy sa nacakas aj rok. Mne priznali ciastocny ID cca pred 3 rokmi, cakala som nieco vyse dvoch mesiacov na rozhodnutie a na dalsi mesiac prisli peniaze.

[zruseny17]

ked uz doktorka na komisii sa vyjadrila tak uz sa caka len na oficialny papier z SP,myslim ze na to maju 30 dni,aj mne to prislo do mesiaca,tam bolo vsetko rozpisane,jak to pocitali,kedy mi vyplatia spatne peniaze,od kedy ma uznali na ID,aj to v ktory den mesiaci a akym sposobom budu chodit peniaze...a myslim dokonca ze peniaze mi prisli este skor nez samotna sprava:)

lienocka222

9 mesiacov si cakala od komisie po rozhodnutie??..alebo od podania ziadosti??..moja mama cakala viac ako 7 mesiacov..kym ju na komisiu zavolali..samozrejme tetusky na uradoch maju cas :)

Iveta Michael

Mne to rozhodnutie prišlo tak do 3 týždňov a výplata i.d.tuším o mesiac ale nepamätám si to už presne...

Aduliena

Hmmm, dva tri týždne.... no držím palce, aby tak bolo, ja som si počkala 9 mesiacov a peniaze potom naraz vyplatili spätne.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

rozhodnutie o invalidnom dochodku... - Fórum - ZDRAVIE.sk