Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neustale bolesti hlavy (uz cca mesiac)

Príspevok v téme: neustale bolesti hlavy (uz cca mesiac)
eiei

boli ma hlava uz mesiac vkuse kazdy den, v predu,aj vzadu, vkuse, neustale, raz menej silno,inokedy mi je z bolesti do placu.

lekari nic schopne zatial nezistili. z coho by to teoreticky mohlo byt? niesom alergicka, niesom chora, tlak mam vporiadku, len vkuse boli.

prvy tyzden to nebolo az tak strasne,sem tam som si dala tabletku proti bolesti alebo na bolest hlavy, ale kazdy den sa tym dopovat nie je normalne, a uz sa to cim dalej tym viac zhorsuje.

stalo sa niekomu nieco podobne?

michaela312

Môj priateľ ma permanentné bolesti hlavy už vyše 4 rokov, bol po všelijakých vyšetreniach, u všetkých odborníkoch a proste príčina neznáma.. Tak ja fakt neviem čo to máme za zdravotníctvo, keď nevedia zistiť príčinu bolesti..

evula81

Ahojte všetci. Každá choroba je choroba celého tela. A centrum riadenia celého tela je v hlave. Ak by ste mali záujem, tak vám pošlem video, v ktorom jedna detská MUDr. vysvetľuje tieto veci a čo na to pomáha. Prajem vám všetkým skoré uzdravenie:-D

tejka

Mňa začala bolieť polovica hlavy..pravej....a tiež ajkrk,ažkrčná chrbtica.....ale iba dopoly...čo to môže znamenať???......no mám veľkú svalovicu krka........neznesiteľnúú.....

paupau

mna tiež bolievala.. a NESKUTOCNE.. zistili mi nalez na krčnej chrbtici ktora mi nejak tlačila na nerv a preto to bolo plus dalsia vec - HAK - BOLEST sa prejavila po dvoch rokoch vo forme Migreny s aurou. hak vysadena, cviky na krčnú chrbticu a bolesti su preč !

a.d.k.a

ahoj...mna boli hlava uz 4 mesiace v kuse. absolvovala som rozne vysetrenia no nic mi nenasli....brala lieky no ziadne nepomahaju uz neviem co mam robit...poradte mi niekto

eiei

-psychicke problemy to niesu (tym som si stopercentne ista
-stravu-skusim obmenit
..nahmatala som si hrcku. viac informacii neskor ked pojdem ku dalsiemu kvantu lekarov..

watermelon

eiei ked ti nic nepomoze zmen stravu, to ti urcite pomoze, nejedz hlavne ziadne sladkosti a celkovo maximalne obmedz zivocisnu potravu (mlieko, vajcia, syry a jasne maso), zahrn co najviac surovej zeleninky, salatov, ovocia a uvidis tie skvele zmeny (potom ako sa detoxikujes, do vtedy to moze byt s bolestami hlavy este kadejake)

eiei

oci vporiadku, aj u ocnej som bola.
HAK vysadena, uvidime co to spravi. dnes vysledky krvi- vsetko vporiadku. ked nepomoze ani vysadenie hak, skusim preliecit dutiny, ak nepomoze ani to,tak cojaviem ci ta krcna, a ked ani cvicenia na krcnu chrbticu nepomozu, budem sa pomaly dostavat do zufaleho stavu a dufat ze dr. house zije..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neustale bolesti hlavy (uz cca mesiac) - Fórum - ZDRAVIE.sk