neustale bolesti hlavy (uz cca mesiac)

Príspevok v téme: neustale bolesti hlavy (uz cca mesiac)
eiei

boli ma hlava uz mesiac vkuse kazdy den, v predu,aj vzadu, vkuse, neustale, raz menej silno,inokedy mi je z bolesti do placu.

lekari nic schopne zatial nezistili. z coho by to teoreticky mohlo byt? niesom alergicka, niesom chora, tlak mam vporiadku, len vkuse boli.

prvy tyzden to nebolo az tak strasne,sem tam som si dala tabletku proti bolesti alebo na bolest hlavy, ale kazdy den sa tym dopovat nie je normalne, a uz sa to cim dalej tym viac zhorsuje.

stalo sa niekomu nieco podobne?

estettik

Pozor na všelijakých bylinkárov a ľudových liečiteľov alebo predajcov výživových zázračných doplnkov. Treba čo najskôr stanoviť správnu diagnózu, môže sa jednať aj o nádor a to nie je sranda. Rozhodne choď k lekárovi a všelijaké tie odporúčania typu "napíš mail, ja ti pomôžem" pusť z hlavy, lebo môžeš zbytočne premárniť čas a už bude neskoro. Čudujem sa, akú majú ľudia odvahu pri vážnych veciach ťahať niekoho za nos.

HlavaMoja

Pozor aby bolesť hlavy neprešla do chronického zapalu obalu nervov a viete čo bude nasledovať!.Hlava sa nedá amputovať! a treba ju liečiť ináč nastanú celoživotné následky.S tým sa nežartuje!

krut.-jana

Ahojte, ja to mám tiež neustále ma bolí hlava, ale mne sa aj krúti, už vyše 2rokov mením dr neurologickú tak uvidíme čo povie ona, inak bez zmeny nieje deň aby ma nebolela... držím palce nech prestane bolieť aj teba aj mňa.

odpovedam

tiez by som skusila vysetrit chrbticu, prave prezivam to iste co ty kvoli zablokovanym krcnym stavcom.

Moze ist vsak o cokolvek - pocasie, hormony (prirodzene i umele), cievy...

mjanik

skús akupunktúru-najskôr skúsiť preliečiť kŕčnu chrbticu,tu bolesť začína od chrbtice a končí v očiach,ak neprejde ,tak hľadať iný postup,každá bolesť je liečiteľná