čakacia doba na CT v nemocnici na Antolskej v BA

Príspevok v téme: čakacia doba na CT v nemocnici na Antolskej v BA
Lucio78

bol som pred polrokom na operacii na orl klinike na Antolskej v BA,chodim tam na kontroly,a teraz pojdem na kontrolne CT. Chcem sa spytat kolko je tak asi čakacia doba na CT vysetrenie v nemocnici na antolskej v BA. Som z TT takže mozem ist aj na CT v TT,kde je tá doba oproti minulosti už omnoho menšia.aKO JE TO V ba?

willywonkaaa

Mne dali termin na koniec augusta a objednat som sa bola v juny..ale nakoniec som to vyriesila inak a na CT som isla ani nie o tyzden...mimochodom, už nikdy viac, moja reakcia na tu latku co pichaju bola viac nez neprijemna

neone28

Lienocka Je vidiet ze si neskusena v tom to :)))))) ano tomu trapnemu lekarovi ty trapne tela :))) on to ti to vybavi ako napr mne tiez max tyzden

llienocka280

oki zle som si precitala predosly mail.
aj tak pochybujem, ze nejaky trapny obvodny neurolog bude volat na antolsku a oni sa tam z neho poseru.

lienocka2808

ja tomu rozumiem, ze treba nieco dat. Ale otazka je ze KOMU??? ked mne neurolog povie, ze mi da vymenny listok na MR a ja sa tam mam objednat. Tak ok zavolam tam a povedia mi termin. Ja len chcem vediet, ze komu mam dat tie peniaze?? doktorovi co ma tam posiela, nech tam zavola on??

dirika

ved to je normalne pre Boha ziveho ze sa musi nieco dat lekarovi ja ked objednavam mamu tak lekarke ide stale 5O do vacku!!! inac by mamka cakala aj 3 mes , taky nebohy veteska cakal 5 minut a uz sa stazoval !!!! kto da ten ma a kto neda tak aj skape za tie 3 mesiace.

Lucka25

otto ma pravdu ja som tiez cakala vyse 2 mes , po pozornosti lekarovi ktory mi dal ziadanku to trvalo tyzden ano presne treba dat tomu lekarovi ktory pise ziadanku

lienocka2808

a komu das tie peniaze?? lebo lekar ktory ta tam posiela, tak on s nimi nekomunikuje, tam MR si volas sam a objednavas sa cez telefon. Tak komu by som akoze v tomto pripade mala dat peniaze?? Myslis prist osobne sa objednat a tej pani co tam sedi alebo komu??

Otto z BA

zalezi aj podla toho ci date obalku :) ja stale dam 50 € do vacku a cakam asi 3 dni... je to bezna taxa taky flasik nenusi dat ani cent ma konexie

lienocka2808

No ja som na MR (pred rokom) cakala na Antolskej necele dva mesiace. Neverim, ze sa teraz caka tak dlho, ak ano tak to je teda sila :(