snubny prsten

asti

a milena nechcem o tebe pochybovat, ale 19 rocny clovek je sice uz dospely jedinec, ale podla mna malokedy zrely na to manzelstvo...

asti

milena, mam viac ako si mala ty ked si sa zasnubila..a ze to neviem, je z toho dovodu, ze sa moze nosit na aj na pravej aj na lavej strane..nevies o mne vobec nic tak ma neurazaj. A nemusi sa obrucka aj snubny prsten nosit na lavom prsteniku, lebo sa moze stat, ze sa k sebe vobec nehodia..lenze pre teba pojem vkus asi vela neznamena. Dokonca som pocula uz aj o snubnom prstienku na prostredniku..z praktickych dovodov, aby aj po pribrati baby bol jej dobry na niektory prst....Jaj a este nieco, telku ani nepozeram.nechapem preco z jednej otazky, ktoru zrejme uplne ani nechapes, si myslis, ze si uplne odhadla nejakeho cloveka..neznasam tieto slabomyselne a ubohe reci..

milena

sjella, odkedy sa dnubak nosi na pravej ruke? O tom som este nepocula. zasnubena som bola, ked som mala 19 a snubak som nosila na lavej ruke na prsteniku predsa...asti, neviem, kolko mas rokov, ale ked nevies, kde sa nosi snubak...Ty si zrela na manzelstvo a videla si dost sladakov v telke?;)))) ivka2 nie je poriadny a neporiadny snubny prsten, je len snubny prsten a obrucka. A oba sa nosia na lavom prsteniku.

sii

ja ho nosim na pravej ruke. PRedtym som ho nosila na lavej hmm nepozastavujem sa nad tym. Sak to je jedno, hlavna vec ze sa lubite a ze si rozumiete. Vela stastia

ivka2

kamoska ho nosi tam kde potom pojde riadny snubny prsten...ze potom ten prelozi na ine miesto ale pokial neje vydata tak zasnubny bude nosit normalne na lavej ruke...