Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

po operacii

lea25

ja som bola operovana na orl v ruzinove a bola som naha, na izbe som sa tiez zobudila uz prezlecena do ich nemocnicneho pyzama, ktore som dostala pri prichode. vsade je to inak, tiez bz som ocenila, aby ste pisali aj nemocnicu, aj oddelenie, lebo mi to tu pripada, tak, ze sem pisu ludia, ktori na opke ani neboli...

silwus

SSSSSSSSSSS-AKE ZNEUZIVANIE INFO O PACIENTOCH??? PRESETRI KONKRETNY PRIPAD, AKO SA K DANEJ PACIENTKE PRISTUPOVALO Z PROFESIONALNEHO HLADISKA A AKO SA CHOVAL PERSONAL A AKE POSTUPY ZVOLIL, TO NIE SU INFORMACIE O TOM, ZE ERENA BOLA PROMISKUITNA A TAK DOSTALA RAKOVINU KRCKA MATERNICE A CYTOLOGIU MALA NA 3, TAK JU MUSELI OPEROVAT.
VSETCI CO SEM PISETE, PISETE LEN VSEOBECNE BLABOLY, LEN MALO LUDI PISE KONKRETNE, TAKZE VASE INFO SU ABSOLUTNE NEDOVERYHODNE!!!!!!! AK MATE NIEKTO SKUSENOSTI=PRAVDIVE!!!, TAK PISTE AJ MENO ODDELENIA, LEKARA, NEMOCNICE...
ESTE RAZ SI PRECITAJTE MOJ PRISPEVOK-Takze rovnako ma zoperuju na spickovej klinike v Amerike a na podradnej v Afrike????-NEHOVORILA SOM O NEMOCNICIACH V HLAVNOM MESTE JAR, ALE O PODRADNYCH NEMOCNICIACH CHUDOBNYCH STATOV AFRIKY, TAM SA O STERILNOM PROSTREDI HOVORIT ANI NEDA...
SSSSSSSS-TY SI ASI NEBOLA V RUMUNSKU, POSLEDNE 3ROKY, UZ SU V EU, UZ TAM NEZBIJAJU TURISTOV A NEHADZU IM DETI POD AUTO, ABY DOSTALI PENIAZE, AKO TO BOLO PRED 20ROKMI...

ssssssssssss

Silvia :) o afrike vies vazne cccccccccc radsej nanapisem co. Europa je tiez na tom zle ako tu napisali ty debilka take rumunsko a potom nemecko ze rozdiel ? to mas vsade aj amerika ty debilka a nie len afrika bola si uz v Bolivii ??? nie :) ja som bola a a uz aj mne ides na nervy ! teba asi operovali skutocne v ustave pre dusevne chorych ano tvoj stryko takto moze zneuzivat info o pacientoch ???

silwus

romca, dementne informacie mas zas Ty, do Albanska sa chodia robit plasticke operacie, porcelanove zuby, lebo vsade to stoji par korun a kvalita je velmi vysoka... boli ste uz v Afrike, v zaostalych castiach, kde nemocnica je budova zo zozbijanych dosiek, alebo dva spojene stany??? Neboli, tak o tom nepolemizujte...
Ano, stryko robi v Ruzinove lekara, dokonca primara, len som sa tu nechcela vytahovat, takze ked erena posle udaje, do 10minut sem napisem, ako to bolo a ako to na danom oddeleni funguje...
dalsia vec, neviem, ci z Vas niekto bol na ISke na Kramaroch, tam ziadneho pacienta nedonesu obleceneho po operacii, len je cez neho polozeny paplon, ani andela uz nema...

walery

nahy nie je vazne nikto aj podla mna ich operovali ze sa im to snivalo ! kazdy ma sterilny plast s otvorom a je zakryty po cely cas len rana je otvorena miesto na operaciu andel az na izbu kde vs prevezu a to ma operovali v ruzinove. krasny den vsetkym

romca BA

neda mi sem nenapisat
na margo Afriky mi to neda to iste aj europa Ukrajina , Albansko , cesko rozdiel nie ? potom rakusko ? Afrika je na tom uz lepsie zalezi na state xxxxxx vazne sa robis moc mudra stryko robi lekara ? no dobre moj robi ministra .... mna operovali na antlolskej ale aj v ruzinove a naha som tiez nebola mala som andela s otvorom kde ma operovali a na izbe som sa prudila s andelom takze ziadna nahota co mi aj potvrdila osoba ktora bola pri operacii tak potom je tu debil ? asi ty

silwus

v ruzinove robi stryko lekara, napis mi, kde, na akom oddeleni, kto, kedy Ta operoval, co Ti operoval, aspon krstne meno a rok narodenia, zistim to, ci mas pravdu.
Sestra robila v Afrike dobrovolnicku, takze netrep, ze tam je nieco spickove, mozno tak v JAR, ale chcem vidiet, ako by si sa dala v osade operovat, kde nemaju ani dezinfekciu, ani pristroje...

erenka

silwus, ale aj ty si dost jebnuta :) lebo ja som bola tiez na operacii a dokonca tam kde pisu ze boli nahe a ja som mala andela aj pocas operacie tak isto aj moja kolegyna pacientka na izbe a neurazaj afriku ty tela ked si tam ani nebola este :)))) nahy nie je nikto jedina na porodnej sale :) ale necham vas v tom ze ste nahy NIKA-lv naha nebudes dostanes andela a budes ho mat az na izbu

silwus

marika, neviem ci si retardovana alebo mas len iq na urovni imbecila, ale nechapes, ze je to vsade inde??? Na cvokarni sa robia operacie? Tak by si tam mala zajst, aby Ti spravili lobotomiu mozgu Ty trapka jedna...
Kura tiez nepeceme vsetci rovnako-jedni ludia pecu v trube, dalsi v remoske, dalsi ho robia vo friteze.... To ste vsetci tak hlupi, ze si myslite, ze vsade, kde sa robia operacie, sa robia rovnako? Takze rovnako ma zoperuju na spickovej klinike v Amerike a na podradnej v Afrike????

silwus

Co tu riesite??? Vsade sa to robi inak, pravdu ma aj ta aj ta strana. Kto bol na operacii, tak asi vie, ako to s nim bolo a nech ho niekto iny nepresviedca o opaku. Ja som bola na operacii a vyzliekali mi na stole len ruky z andela a to takym sposom, ze mi bolo aj prsia vidiet. Viem, ze niektori pacienti na gastre boli pocas operacie nahi, nie s vystrihnutym anjelom-takze prestante pozerat americke filmy, v ktorych to tak prebieha a pytajte sa radsej znamych na ich skusenosti

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.