po operacii

magduska

Jaqueline, ahoj takze naha ok a bola si zakryta ? ci ako ? mna toto zaujima tiez ked tu piseze o nahote ked si sa prebudila bola si zakryta ? ci ako to je ?

Jaqueline

IVA2 Prosím ťa prečo urážaš niekoho v koho koži si nebola? Osobne si myslím,že každá nemocnica má iné zvyklosti a nazývať niekoho psychicky narušeným len preto, že má odlišný názor nie je vôbec korektné.

Jaqueline

Ahojte,
tak mňa operovali 3x:
2x hlavu a to som mala na sebe ich zásteru a gaťky. Odviezli ma vozíkom, vraj nemôžem ísť po vlastných aj keď som chcela

1x brucho a to jednoznačne holá. Vyzliekla som sa tesne pred operačkou (pyžamo vzala na izbu sestrička), ale na izbe som sa prebrala holá. Obliekli ma až na druhé ráno, jak ma ťahali z postele,že treba vstávať a troška chodiť.

IVA2

ZOOM2 UZ AJ MNE IDES NA NERVY PETKO NEPOCUVAJ TU KRAVU !!!! KLAME A ASI VAZNE BOLA V USTAVE PRE PSYCHICKY NARUSENYCH :D PO OPERACII MAS ASISTENTA TEN TA ZOBERE NA IZBU AJ S ANDELOM POTOM KED S PREBUDIS TA PREZLECIES SAM , NAHY NEBUDES ANI PRI OPERACII LEBO MAS ANDELA NA TO URCENEHO

zoom2

Ešte raz si polož tú otázku a potom hádam prídeš aj na odpoveď.

Ja píšem len to, čo som sama zažila, tak neviem prečo tu niekto na mňa útočí a píše, že som mohla ležať tak jedine na psychiatrii. Tam asi ležala tá dotyčná, čo to prvá spomenula.
A ak sa to niekomu nezdá a bude ďalej útočiť, však kľudne si to zistite. Stačí zavolať a budete mať jasno :-)
Ale je jednoduchšie niekoho zhadzovať.

petusko.

toto aj mna zaujalo :)))) ja idem tiez na operaciu som muz mna prezlecie muz ci zena ???? a zooom taka otazka ked budem nahy budem aspon zakryty ??? ci ako ?? ked pojdem na izbu....

zoom2

Akože kľudne so mňa urobte debila, však v pohode. Píšem kde som bola, štyri x ma tam operovali. Vždy som bola po operácii vyzlečená, až na izbe ma po prebatí obliekli. Mala som operované brucho. Prvý x mi vyberali celé hrubé črevo a robili vývod, druhý krát mi brali preč vývod, tretí krát mi robili biopsiu nádorov v bruchu a štvrtý krát mi operovali nádor v bruchu.
Takže ak to je podľa vás psychiatria, ok. Pani, ktorá bola so mnou na izbe, mala FISTULU...naštuduj si čo to je. A priviezli ju nahú! Tak prosím ťa neurážaj moju inteligenciu!

Luciaaaaa

zoom2, aj podla mna pises hluposti v kazdej nemocnici su tie iste postupy nikto sa nebudi nahy , naha, stale ma kazdy na sebe andela az na izbu kde sa prezlecies ty alebo osetrovatel podla stavu ale mozno si bola na cvokarni tak to chapem aj ja

zoom2

KKs, normálne mám pocit, že som na tých xy operáciách ani nebola :-DDDDD Ešte ma presvedčíte, že na izbe som sa v posteli zobudila oblečená!!! HEH. Ale...aspoň ste ma pobavili.
Každá nemocnica, každé oddelenie má iné PRAVIDLÁ.

Serena NZ

po operacii ma kazdy na sebe andela aj pocas operacie andel sa dava kazdemu iny ! podla toho co operuju je hlupost ze ste nahy aj po operacii aspon je neklamte ked viete o tom hovno