Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som normalny?

Príspevok v téme: Som normalny?
uralum

Ahojte mam takyto problem. Som s priatelkou uz viac ako dva roky. Ma tolko dobrych vlastnosti,ze ich sem ani nebudem pisat. Pred nou som mal priatelkou s ktorou som bol skoro rok,no stale sme sa hadali,podvadzali sa...ale stale nemozem na nu zabudnut.Nechapem co ma ku nej stale taha,moja terajsia priatelka je ovela krajsia a jej povaha je ovela ovela lepsia. Dnes sa mi do konca o byvalej snivalo a ja uz neviem ako dalej. Prerusil som s nou vsetky kontakty,naschval som sa s nou pohadal,aby mi nepisala a aby nahodou nieco nebolo(na zaciatku vztahu som s byvalou este nieco mal). Ale stale mam nutkanie sa jej ozvat. Je to normalne?

bambulka25

podla mna je to normalne,nieco ta k nej taha,mozno si ten typ cloveka co sa v idealnom vztahu nudi a potrebuje niake to vzruso,ale tak by si sa mal s terajsou priatelkou rozist a zistit ako je na tom tvoja byvala,skuste to opat spolu ,nikto vam v tom nebrani,mozno ten vztah teraz uz vyjde a uz sa budete menej hadat kedze ste uz niaky ten cas boli spolu a viete co komu vadi:)))vela stasta:))

uralum

je to mozne,nerozisli sme sa v dobrom,bola v tom ziarlivost,proste vsetko dokopy,nemozem sa s nou stretnut,lebo by mohla vzplanut vasen,na druhej strane jej nechcem ani napisat(aj ked by som velmi chcel) ale prerusil som s nou kontakty...no taha ma to znovu ich obnovit

nestastny

clovek chce vzdy to co nema ......vaz si svoju priatelku zato aka je skvela a kedze aj lepsie vyzera :D.....neviem preco ludia utekaju od partnerov s ktorymi je im tak dobre....vyser sa na byvalu, hadali ste sa, podvadzali takze asi taka skvela nebola zabudni na to .....bud stastny s babou s ktorou je ti uzasne a rozumiete si :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som normalny? - Fórum - ZDRAVIE.sk