Detoxikácia pečene,žlčníka a žalúdka

9titinka5

dobry aj aj zeolitovy il, viaze na seba skodlive latky, konkretne som potrebovala precistit plet a pomohol mi, davala som si ho aj ako masku

martina88

ja som mala prirodny produkt Liver Rescue od HealthForce, z eshopu vitarian.sk, detoxikuje a celkovo precistuje organizmus

natalia5556

Dobrý deň, ja som tiež potrebovala detoxikovať pečeň a prvý krát som sa obávala čo to spraví, ako sa to prejaví :) Ale potom mi kamoška poslala stránku kde je pekne, krok po kroku vysvetlené a popísané, budem rada ak vám tieto informácie pomôžu
-odkaz odstránený- , je tam aj detoxi iných častí tela. Mne to pomohlo, cítim sa lepšie aj vyzerám.
A ešte som si to skombinovala s užívaním levandule, má absolútne úžasné účinky na telo počas takého ddrastickejšieho kroku očisty
-odkaz odstránený-

RNG

Pomoze ti destresovat sa, precistit pecen protokolom dr Berksona, jest viac mikrovlaknin a menej cukrov, najma sa vyhybat priemyselnympotravinam, ktore obsahuju kukuricne sladidla, lebo prebytocne fruktoza konci na 95% v peceni a meni sa na tuky, co po case pretucni a znici pecen. Vedie az k cirhoze.
Viac najdes cez google, ked uvedies moj nicok a prislusnu temu, napr pecen alebo stres.

fedor

ahoj mám dlhodobo zvýšené pečeňové enzýmy ALT a GMT, mám stresové zamestnanie, nevedia mi prísť na dôvod, alkohol nepožívam vôbec, je pravda že nejak zdravo sa nestravujem. všetky infekčné choroby mám negatívne čo by mi pomohlo?

[zruseny12]

caj z LIPKAVCA CISTI
-KRV
-ZALUDOK
-PECEN
-OBLICKY
do googla so dajte ZDRAVIE Z BOZEJ LEKARNE... a tam si najdete velmi dobre rady aj z inych byliniek caje na precistenie krvi atd.

Krajinka

Zihlava čistí krv oveľa lepšie a účinnejšie, ako ktorákoľvek iná divorastúca rastlina. Citala som o zihlave aj jeden velmi motivacny clanok na -odkaz odstránený-

RNG

na pecen a zlcnik detoxifikacia a regeneracia je protokol dr Berksona
900 mg sylimarin(vytazok z ostropestreca)
600 mg alfa lipoicka kyselina(univerzalny regeneracny antioxidant)
400 mcg selenu
Na riedenie zlce a zvysenie zlcotoku tiez pomahaju korene z pupavy.
Zaludok sa cisti vlakninami, regeneracia stien je DGL(vytazok zo sladovky hladkoplodej) a dumbier.