Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Detoxikácia pečene,žlčníka a žalúdka

samko r.

Anka, dlho som nebol na tejto téme, škoda, že si ma nevyhľadala v inej, napr. reflexná masáž chodidiel, ktorú sme otvorili a stále sa na nej stretávame a preberáme skúsenosti. V tej téme, keď si klikneš v zelenom poli uvedenej témy, zobrazia sa ti chodidlá a je tam aj reflexné miesto-bod na stimulovanie obrany pečene. Na regeneráciu pečene je dobrý ten Pestrec mariánsky /Sylibum mariánum/, vitamíny B, najlepšie Pangamin, alebo Lipovitan, ale aj obyčajné kvasnice. Na pečeň treba dávať obklady a to pokožku natrieť doma robenou nechtíkovou masťou a na to priložiť šatku so Švédskymi kvapkami a to obviazať na noc. V žiadnom prípade nepiť alkohol!!! Pečeň dokáže zázraky, len sa musí zničiť prívod škodlivín. Pečeň je jediný orgán, ktorý sa v tele regeneruje a dorastie. Musíte stáť pri otcovi celá rodina, lebo stres robí pečeni zlo. Tie oči sú signálom čohosi veľmi zlého. Stratila schopnosť čistiť krv a púšťa do nej jedy. Dáva sa ešte aj obklad z Pastierskej kapsičky. Ale pamätaj, pečeni pomáha vitamín B, to maj na pamäti. Nájdeš ma na spomenutej téme.

m.k.

Dobrý večer.na pečéň je ako rýchla pomoc najlepšie užívať 3x denne B-komlex.Pečeň má rýchle uzdravovacie schopnosti, aj keby z nej fungovalo len 30% dokáže sa rýchlo uzdraviť. A po druhé na vlastmej skúsenosti môžem odporučiť výrobky z firmy www.diochi.cz
Na pečeň najma detoxin kvapky.Behom jednej kury mi urobili zazraky s pecenou. Potom je tam Diocel,Intocel.Treba si prečítať návod.Stoja okolo 500 sk, su na prírodnej báze ale na 99%pomáhajú. Vrelo doporučujem:-)

mariana

Ja som kúpila v Energy klube v Levoči pre mamu detoxikačné náplaste... tie originálne medicínske ... a keď bola mama na krv, tak výsledky boli výrazne lepšie, neviem ... asi na tom niečo bude

anka

Ahoj Samko tusim sa celkom dobre vyznate. Prosim o radu pre mojho otca. Ma uz dlhsi cas problemy s pecenou, berie aj nejake lieky ale vysledky stale horsie a horsie./vysoky bilirubin a zltkaste oci/ Zatial dakujem

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Detoxikácia pečene,žlčníka a žalúdka - Fórum - ZDRAVIE.sk