Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Detoxikácia pečene,žlčníka a žalúdka

tina

Detoxikačné náplasti Eliminujú toxíny počas spánku. Tento proces očisťuje ľudské telo a zvyšuje imunitný systém prirodzeným spôsobom.Detoxikáciou váš organizmus odbúrava odpadové látky. Po takejto očiste vaše telo zvyšuje hladinu fyzickej, duševnej a sexuálnej energie, expandovať začína aj vaša kreativita. Cítite sa ako znovuzrodený, ako úplne iný človek. www.chama.sk

babenka

samko,je to take jednoduche?na pockanie hned v prvu navstevu?tak to sa potom na to tesim,ak je to aj bezbolestne.radsej piesok,hoci aj jeho odchod boli.
o tom pive viem,ale je to problem vypit.je horke,ble. jedna pani mi vravela,ze jej lekar kazal plzen 4 flasky naraz! mala to robit takto: pit vela tekutin, caj na odvodnovianie, ten zlatobyl a podobne, potom si sadnut do vane s max.horucou vodou aku moze vydrzat,vypit 4 false piva a ist potom skakat po schodoch, aby tym otrasom pomohla kamenu sa dostat von.ona ho mala ako jezka ked vysiel.velmi ju to bolelo,pocas tychto kur ju 3x odviezla sanitka pre bolest. strasne! ja vobec nepijem a mam problem pohar piva, nieto 4 flase :)

samko r.

To ti priložia k telu v miestach kde sú obličky skoro niečo podobné ako sono snímač a toto ultrazvukom drví kamene na piesok a ten potom ide von z tela pri močení.

babenka

samko,nevies, ako to rozbijanie kamenov vyzera?urobi mi to hned vtedy, myslim v ten jeden den? nerada chodim stale po doktoroch.najradsej by som to mala vsetko za sebou v jeden den a pokoj.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Detoxikácia pečene,žlčníka a žalúdka - Fórum - ZDRAVIE.sk