Detoxikácia pečene,žlčníka a žalúdka

babenka

samko,je to take jednoduche?na pockanie hned v prvu navstevu?tak to sa potom na to tesim,ak je to aj bezbolestne.radsej piesok,hoci aj jeho odchod boli.
o tom pive viem,ale je to problem vypit.je horke,ble. jedna pani mi vravela,ze jej lekar kazal plzen 4 flasky naraz! mala to robit takto: pit vela tekutin, caj na odvodnovianie, ten zlatobyl a podobne, potom si sadnut do vane s max.horucou vodou aku moze vydrzat,vypit 4 false piva a ist potom skakat po schodoch, aby tym otrasom pomohla kamenu sa dostat von.ona ho mala ako jezka ked vysiel.velmi ju to bolelo,pocas tychto kur ju 3x odviezla sanitka pre bolest. strasne! ja vobec nepijem a mam problem pohar piva, nieto 4 flase :)

samko r.

To ti priložia k telu v miestach kde sú obličky skoro niečo podobné ako sono snímač a toto ultrazvukom drví kamene na piesok a ten potom ide von z tela pri močení.

babenka

samko,nevies, ako to rozbijanie kamenov vyzera?urobi mi to hned vtedy, myslim v ten jeden den? nerada chodim stale po doktoroch.najradsej by som to mala vsetko za sebou v jeden den a pokoj.

ryba60

Ja som si liečil žal.vredy len bylinkami:zmes na vysúšanie žal.vredou, a dietnou stravou:vajcia na mäkko,varené kuracie mäso, ziemiakove kaše, suchare, vyvar z kuraťa,hov.kostí /prvá voda vyliata/ a pod. Z liekou som bral B-komplex a 1/2 detskeho HYSTEPSU 3x denne.Po 8 týždňoch mi rtg. zistili len jazvy. Vred bol vysušený.Doteraz mam "pokoj".Jazva je tiež citliva na zmeny počasia, ale nie je riziko prasknutia vredu a vnútorného krvácania.