Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

liecba akne-ROACCUTANOM

Príspevok v téme: liecba akne-ROACCUTANOM
SLNIECKO 20

dobry den.chcem sa poradit ci nema niekto skusenost s tymito liekmi.
dnes som ich dostala od lekara na liecbu mojho akne.citala som pribalovy letak a fora na internete a bojim sa tych neziaducich ucinkov a teraz vam ci ich mam nasadit, alebo nie.kto mi poradi?
neviem ako dalej.nezaberali mi ziadne kremy,ani vodicky ani antibiotika.dakujem

Lucik22

ale ved sa toho neboj, ak si zufala z akne a nic ti nepomaha vyskusaj to. tie neziaduce ucinky tam musia byt popisane, ja som sa tiez toho zdesila a najprv som nechcela... ale smelo do toho, neboj budes chodit na pecenove testy, kup si kalciovu mast a natieraj si nou pery, ja som ich mala velmi suche

a v ziadnom pripade nesmies otehotniet

FFAK

prebohaa,ved to su neskutocne agresivne lieky,ak ich chces skutocne brat,tak si precitaj este raz pribalovy letak..ved to moze napr. porusit plod...to je hroznee

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.