Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nenormalna bolest od topanok

Príspevok v téme: nenormalna bolest od topanok
fevvaaa

..dievcata, zienky, poradte mi prosim, co mam spravit, aby ma tak neboleli nohy, resp. tie kosticky na velkych palcoch...kupila som si topanky na vyssom opatku, ale este sa mi nestalo, aby ma tak od topanok boleli chodidla, teda ta predna cast..zvykne si noha na to casom? nechcem ich vyhodit :( prosim poradte mi.

fevvaaa

niee nie, nemam vybocenie palca, nic take...iba som si kupila topanky, co maju asi zly sklon na moje chodidlo. stekle nosim skoro stale.akurat tieto mi nejak nesadli a nechcem ich po jednom pouziti vyhodit:(

jaska skusim tie gelove vankusiky, dufam, ze to pomoze ...

klarka_12

to sa vola halux valgus - vybocenie palca, zajdi za ortopedom, on musi stanovit postup. casto sa to operuje, aby clovek casom aj neprestal chodit, mozu sa ti skrizit prsty, ak ich este nemas. niekedy postacia take ortopedicke kliny, ktore by si nosila, to ti musi povedat lekar.

jaska

Ahoj, no ja ti velmi nepomozem, ale sucitim s tebou :)) Ja som si tak kupila lodicky od batu, ani nie su vysoke, take fajn, este k tomu ze " insolia " - super pohodlne a co ja viem co... A lacne neboli :( A tak strasne ma vpredu boli chodidlo, ze az! A to staci, ze v nich chodim len nejaku pol hodku.
Ale vies co chcem skusit? Take tie gelove podusticky. Neskusala si?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.