Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

manifestna tetania

Príspevok v téme: manifestna tetania
jaeny

Dobrý den,pred mesiacom som dostala prví krat záchvat.Začala mi trpnuť tvár,krče mi krutili končatiny,prestala som vidiť,nemohla dychať a nakoniec som odpadla.Rzp ma odviezla do nemocnice.Po všetkých vyšetreniach určili diagnozu manifestna tetania.Može mi niekto povedať viac.Zainformácie dakujem.

ooo

Ahoj Jeany, akurát som o tom písala v kolónkach tetánia a manifestná tetánia. Otrasný zážitok u tej doktorky...

jaeny

našla som to pod-SPD PRODUCT1,a objednať to mám na:triglazed@yahoo.com? Stačí tam napísať iba číslo,díííííííík,pá

jaeny

RNG,ďakujem za radu,akurát to nemôžem na nete nájsť,od ktorej firmy si to mám pozrieť,prosím napíš mi,môžeš aj na centrum,dík, pá

RNG

Jeany, najdi si na nete doplnky na kosti, napr ; doplnky,bone reinforcer, a zober si pre istotu aj extra magnesium v dobre absorbovatelnej forme(glukonate).
Skus pouzivat nejake enzymy na lepsie stravenie jedla, pripadne Betain HCl .

jaeny

ahoj RNG,môhol by si mi prosím ťa poradiť,čo konkrétne by som si mala kúpiť alebo objednať a kde,veľmi pekne ďakujem

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.