Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tekutá očná linka- začiatky

Ewka12

najlepsie su tie vo fixke,len si musis predtym pretriet vieko makeupom alebo pudrom,moze byt aj ocny tien,skratka aby sa ti vysusilo od mastnoty,potom sa to lepsie kresli aj vydrzi viac.ak aj vyjdes mimo,oprav to vatovou tycinkou,chce to len prax

Alušqa

ja si robim linku uz pomaly 5 rokov a najlepsia je s tenkym stetcom ja mam dermacol v takom zlatom obale .je super cierna a nezotiera sa.Z Oriflame mam aj tu ako fixa ale je uuuplne zla banujem ze som si ju kupila.Astor ma taku istu ale to sa neda porovnat.tu odporucam.A na zaciatky by som hned nedavala linku ale ciernu ceruzku a po nej potom prejst linkou.Ahlavne pevnu ruku!!! :D

lochness

alebo skus od essence (v DMke), oni maju tusim nejake 2-3 druhy liniek, aj fixkove aj so stetcom, su lacne a ze vraj aj dobre, poskusaj... ja mam odtial ale len farebne so stetcom a su celkom dobre, tak mozno aj tie druhe su :))

jankaaaaaaaa

tiez pouzivam tu fixku z oriflame ale zeleny odtien, vobec sa neodtlaca ani neroztiera, drzi tak silno ze ju mam problem aj odlicit :D a super sa s nou kresli

luckaaaaaaaa

ja používam od miss sporty a s takým čiernym obalom s modrou rúčkou - či ako to nazvať:) a je fajn:) skús... nie je drahá a ak ti nebude vyhovovať, môžeš vymeniť za inú. linku si spravíš ńou akú chceš:) aj úplne tenkú

dokonalost

ziaden stetec pre zaciatocnicky sa neodporuca,ale fixka,ja mam od rimelu a je v pohodicke da sa snou nakreslit aj tenucka linka

linduška

Musím súhlasiť, tá fixka je najlepšia. Tiež som to najprv skúšala s rôznymi tekutými linkami, ale bohužial výsledok bol zlý :( Ináč dosť ti pomôže ak si pozrieš nejaké videá na youtube. Mne to dosť pomohlo, pretože po pozretí pár videí som zistila že to robím úplne zle.

BuuuuBuuuu

Ak nemáš citlivé oči myslím že je úplne jedno akú linku si kúpiš,najlepšie však je ak má tenký štetček,pretože s tým si vieš urobiť tenkú linku , keď más náladu tak zas hrubšiu atď ... ak chápeš čo myslím :) treba len trénovať a snažiť sa hlavne aby bola na oboch očiach rovnako hrubá a dlhá :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tekutá očná linka- začiatky - Fórum - ZDRAVIE.sk