Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

VSZaS sv. Alzbety

lioness_01

simcanr - sociálna práca alebo psychológia sa dajú študovať aj na lepších školách ako je VŠ sv. Alžbety...

ak ich to tak baví, mali ísť na univerzity s vyšším cvengom... :) alebo že by išli na "Alžbetu" len preto lebo na lepšiu školu nemali ?

simcanr

lulu 22:preco by tam mali vsetci chodit len kvoli titulu?ver tomu, ze existuje mnoho ludi, ktori tam isli preto, lebo chceli vystudovat to, co ich bavi....

lulu22

moja kamarátka tam tiež chodí.. a tiež si tam dala prihlášku v septembri, kedže ju inde nezvali a toto videla ako poslednú možnosť.. a vždy tak utrápene hovorí o tom štúdiu,akoby to bolo niečo ťažké.. keď tam, ako napísal polepetko, chodia ľudia, len aby mali titul..aj starí, kvôli práci..

polepetko

presne :)buď tam idú ľudia, ktorých inde nevzali, alebo ľudia, ktorí si robia školu kvôli titulu a preto išli na školu, kde to budú mať za minimálnu námahu.. žiaľ, poznám aj také, aj také prípady a je mi z toho smutno..akí ľudia dnes titul získavajú..

lioness_01

poznám jednu babu čo tam chodí...má dosť dobré známky a to teda ona nikdy na základnej a strednej škole nevynikala, čo sa známok týkalo...

a psychologia je tam len druhý rok, ja by som tam nešla, veď to ešte nemá žiadnu tradíciu a meno ak je to tam len druhý rok... podľa mňa tam idú iba tí, ktorých nevzali na inú psychologiu...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

VSZaS sv. Alzbety - Fórum - ZDRAVIE.sk