Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam zly pocit

Príspevok v téme: Mam zly pocit
Matulqa

Ak nie som s priatelom osobne tak si piseme na nete to je uz dnes bezna vec. No pri tom vcerajsom pisani sme sa pochytili pre podla mna nie az taku vaznu vec ale aj tak mam zly pocit. Obidvaja sme sa urazili a skoncilo to len tak bez rozlucky kazdy si siel svojou cestou ja do postele a on pokracoval surfovanim na nete. A dnes neviem ako sa mam tvarit. Tvarit sa, ze sa nic nestalo ? co je podla mna blbost a zase rozoberat to uz nechcem. Nemyslim si o sebe, ze som ktovie co ale podla mna zobral niektore veci prilis vazne a dotkli sa ma jeho slova.

Matulqa

vdaka za radu... na nestastie sa vyskytnu vzdy horsie problemy ktore taketo problemy zatienia.... ale teraz som sama frajer neviem ci v praci, ci urazeny a nemam sa s kym porozpravat o niecom vaznejsom ... och niekedy mam chut ist si to hodit o najblizsi strom :(

sisi20

za chvilu budu hladat ludia setko na nete...ako sa tvarit, ako jest, ako ist na wcko.....skus byt spontanna..ako to citis........nepytaj sa od ostatnych ako sa mas chovat...

Dennisa

a co takto mu povedat to, co si napisala sem. Ze nevies, ako by si sa mala po vcerajsku tvarit, ze nechcela by si to rozoberat, ale ze sa ta jeho slova dotkli. Hmm?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.