Odrezu mi nohu...

Príspevok v téme: Odrezu mi nohu...
superwoman

Mam 24 rokov a odrezu mi nohu. Ako sa mam s tym vyrovnat? Preco prave ja a preco tak nahle??? Nikomu som nic zle nespravila, tesila som sa na zivot, ze dostudujem, ze po skole si s manzelom urobime dietatko, ze budem mat fajn pracu... a zrazu - budem mat jednu nohu... a vsetko je v keli, uplne vsetko, cely zivot... kde zamestnaju pravnicku s jednou nohou? ako vobec vyjdem na ulicu, od hanby sa prepadnem... kiezby som sa z tej operacie uz NIKDY nezobudila... :(

Hanka99

Máš priateľa, ktorý ťa ľúbi. Aj keď budeš bez nohy to neznamená, že nemôžeš viesť plnohodnotný život. Ty sa nesmieš obmedzovať. Musíš dokázať, že si silná, aj keď niečo nepôjde nevzdávať sa a skúšať čo ti s protézou pôjde. Ak to nepôjde na prvý raz tak na druhý alebo tretí raz. Môžem sa spýtať ak už vieš odkiaľ ti ju odrežú?
Mnoho takýchto ľudí s protézou sa berú rovnocenne s ostatnými.

Neboj to zvládneš :)

superwoman

Bibi, tvoj prispevok ma dojal, ale zaroven dal nadej a otvoril mi zdrave oci... Je to tak, mas uplnu pravdu! clovek by neveril, ako rychlo sa da beznadej zmenit na odhodlanie bojovat. A ja bojovat budem, ved budem plnohodnotnym clovekom. Bolo to cerstve, dnes som sa to dozvedela, dolahlo to na mna, prvotny sok. Ale aj vdaka tym videam na youtube a vdaka vasim prispevkom sa na to zacinam divat inak. Dakujem!

bibi1234

superwoman-Dolezite je, ze si neprisla o zrak, alebo ruku.. Veda ide tak dopredu, ze sa uz robia kvalitne protezy, mechanicke koncatiny,... mozno za par rokov sa bude dat transplantovat aj noha...
Vaz si, ze mas pri sebe partnera, ktory Ta lubi a stoji pri Tebe, vacsina chlapov by sa zdekovala a on pri Tebe stoji a kludne mozete mat spolu babatko a zit plnohodnotne...
Ja by som napr. zamestnala "beznohu pravnicku", lebo ludia, ktori pocituju, ze maju urcity hendikep voci ostatnym zamestnancom sa ovela viac snazia a vykompenzuju nejaky zdravotny nedostatok lepsim pracovnym nasadenim...
Pozri sa na taku Marianu Bridi, bola modelkou, pre infekciu prisla o nohy, ruky a aj tak bojovala, aj ked nakoniec zomrela, verim, ze by radsej zila...

superwoman

Odumrelo mi na nej niekolko nervov... Ja ani neviem, nechcem to ani vediet. Proste si ju pomaly necitim a aj ked ano, tak len strpnutu. Prislo to nahle :( dakujem za prispevok

dexter

neviem co napisat, ale prve co ma napadlo bolo meno Nick Vujicic (clovek ktory nema v podstate ani ruky ani nohy, nedavno mal prednasku v BA).
pozri si jeho videa na youtube...