Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

som tehotna ako to povedat doma...

Iveta Michael

Ja ťa chápem...ale vieš čo,tak skús to teda najprv povedať ockovi...a ten ti hádam už potom nejako pomôže ,,spracovať,,mamičku :))

Ćo ty na to? Hm? :))) Bude to dobré,neboj...

macka26

presne tak ako ti napisala bella...
skolu nie je nutne prerusit.. skusky si prenesies a s pomocou rodicov to urcite zvladnes... alebo poziadas o individualny plan, neviem ci chodis na denne alebo externe.. moja spoluziacka rodila tyzden po statniciach a to zvladla lavou zadnou.. neboj sa toho
rodicia nemaju do toho co hovorit. mas dost rokov a rozumu na vychovu dietatka tak hore hlavu a nemaj stres... babatku neprospieva

bella12

eliss12,

neboj sa, dieťatko je veľkým darom a požehnaním, neboj sa ho prijať a tešiť sa z neho. Možno neprišlo v tom najsprávnejšom čase, ale je tu a myslím, že sa veci budú dať zariadiť tak, aby si zladila materstvo a štúdium. Výšku môžeš na istý čas prerušiť a dokončiť neskôr. Vaše dieťa určite stojí za to, aby ste pre neho priniesli trochu obety, oplatí vám to stonásobne.

Netráp sa dopredu, čo na to rodičia. Neboj sa im to povedať, možno ani nebudú tak prekvapení a nakoniec sa vnúčaťu potešia. Si ich dcérou, neboj sa ich popýtať o pomoc - veď budeš prosiť aj za nového človiečika, a pre toho sa to oplatí urobiť. Deti asi nikdy nebudú môcť oplatiť rodičom všetku starostlivosť a dobrodenie, ktoré od nich dostali a rodičia to vedia. Deti to budú oplácať opäť svojim deťom, takto to chodí. Nemaj preto výčitky svedomia.

Napriek prvotným pocitom a pochybnostiam, ktoré teraz prežívaš, určite spolu s priateľom dokážete zvládnuť i túto situáciu. Už nie ste sami, odteraz budete spolu bojovať aj za dieťa, ktoré vás spája. A možno ani netušíte, čo všetko ste spolu schopní zvládnuť. Nájdite tú správnu chvíľu a povedzte to rodičom. Pokojne a s odvahou popasovať sa so všetkými prekážkami. Máš podporu priateľa, to nech Ťa posilňuje.

eliss12

vieš soffa HAK som brala skoro tri roky. ale prestala som s nou lebo som mala problemy s pecenou a pankreasom tak si so to nechcela pohorsit este viac..to bola proste sprosta nahoda fakt by ma to ani vo sne nenapadlo ja viem ze teraz za to budeme niest nasledky.. ale aj tak dakujem pekne

soffa

ja len nechapem eliss12 preco si nebrala HAK,ak si dieta nemozes dovolit.alebo ak tym nechces zatazovat rodicov.neber to v zlom.,len to nechapem...ale aj tak ti prajem vela sil,bude dobre neboj sa.,nejak to zivot vyriesi..

eliss12

tiez sa mi stala podobna situacia. Mam 22r. a este len vcera som zistila ze som tehotna. Bol to hrozny sok uplne necakane, fakt som to nemohla rozdychat. Mam priatela uz sedem rokov vlastne zivotna laska fakt sme spolu uz skoro od detstva, lubime sa velmi. ked som mu to povedala tiez bol najprv v soku hned ma zobral k doktorovi aby nam to potvrdil. Nakoniec mi povedal ze je stastny velmi a ze je to akoby osud take specatenie nas dvoch kedze sme poslednu dobu mali take mensie krizy. Lenze ja neviem vobec neviem co mam spravit a uz toboz tiez ze ako to povedat nasim ved to nikdy nerozdychaju. chodim na vysku na sukromnu ktoru mi este aj platia no ja ju scem urcite dokoncit ale ako s dietatom?nemam ani robotu ziadnu. cize zas by mi len nasi museli pomoct financne ale uz ich nechcem zas zatazovat ved to uz by bolo aj na nich privela.priatel ma robotu aj ked zaraba super ale chodi do nemecka akurat v marci odchadza a pride az neviem kedy v auguste. mam pocit ze to nezvladnem este ked tu nebude aj ked je uzasny povedal ze spravi vsetko preto aby sme sa mali super vsetci ale aj tak sa nezbavim toho pocitu zaviazanosti nasim ze mi platia tu skolu a ja im to takto oplatim. fakt mas super ze to vasi zobrali tak ako to zobrali co by som aj ja za to dala keby to tak zoberu ale asi nedokazem nabrat tu odvahu povedat im to

macka26

verim, ze to bude tak ako si to predstavujes... hlavne to mas za sebou, a nemusis sa stresovat co na to povedia vasi... myslim, ze to bude uz len lepsie

macka26

verim, ze to bude tak ako si to predstavujes... hlavne to mas za sebou, a nemusis sa stresovat co na to povedia vasi... myslim, ze to bude uz len lepsie

macka26

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

som tehotna ako to povedat doma... - Fórum - ZDRAVIE.sk