Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Fakultna nemocnica milosrdnych bratov....

Príspevok v téme: Fakultna nemocnica milosrdnych bratov....
eviku777

Pravdepodoben ma caka operacia zlcnika, nie som sice z okresu Ba , ale u nas neni bohvieka dobra nemocnica. Citala som vela dobrych recenzii na nemocnicu v Ba-fakultna nemocnica milostrdnych bratov..Mate s touto nemocnicou a operaciou zlcnika pripadne celkove s touto nemocnicou nejake skusesnoti? Pripadne ktoru poradite? Dakujem

Maja 11

Nemocnica Milosrdni bratia.Povedia Vam že netreba stresovat,je to len bežna minutova operacia,hlavne nech podpišete papiere.Po obede už ležíte na ARE s tym že sa to bežne stava pri bežnej operácii.Mamke robili biopsiu pečene,ktoru v den operacie odmietla,ale lekarka povedala že o tom sa budu bavit až po operacii.Zanedbali,podcenili,krvacala do vnutra a stratila 2.5l.krvi.Mamička zvonila že sa jej zle dycha,no sestra ju odbyla že je to bežny pooperačny stav.Ked sme chceli vediet výsledky biopsie tak jednoducho žiadne niesu,lebo bolo odobrate zdrave tkanivo.Bola som z toho v šoku a primar onkologie Václav posmešne a neludsky poznamenal že či nam ma ten výsledok biopsie nakreslit.Uplne zbytočne ohrozili život mojej mamky a nikto sa Vam nema dovod ani len ospravedlnit.Beru to pásovo,ved dojde další.Velka vdaka personalu na ARE poklona.Užasny pristup.Tam si naozaj zaslužia zvysenie platov.a čest aj niektorým sestrám.Tolko osobna skusenost.

Iva144

Chirurgia u MsB je uplne v poriadku. Som v ich rajone, poznam sice len ambulancie a hospitalizovana som tam nebola, ale od susediek viem, ze je to ok.
Pozdrav p. primara Schnorrera (na Kramaroch ho volali Šnúrka)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.