Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázka pre mužov

Drozdík

jajka001

Iba od jednej osoby ako som už spomínala, neviem presne či tebe ..

AdamKrt

Ďakujem pomohol si mi :)

AdamKrt

Drozdík Dnes 12:48:

kedze som zadany muz, tak by som bud nereagoval vobec, alebo zo slusnosti by som asi odpovedal, ze som zadany a ze to neni mozne.

Keby som bol teoreticky nezadany, tak by som bol zvedavy a poslal aspon SMS, ze o co ide, pripadne zavolal a opytal sa. Najskor, co by ma prve napadlo, ci to neni nejaky kamarat, co si nerobi svandu, alebo ci som sa nestal tercom pre niekoho vtipky... Ale byt slobotny, tak mi to nevadi vobec. Naopak, nieco take je vzdy prijemne vediet.

Ale kedze som zadany, nic by som neskusal. Nie som hajzel, co by ublizil partnerke i keby zrovna nebolo to najidealnejsie obdobie.

Drozdík

Z tejto témy som už niečo do inej témy napísala, ale fajn začnem od začiatku..

Stretli sme sa keď mal niečo pracovne. Vždy keď som ho zbadala usmial sa na mňa a zároveň sklonil hlavu, ale ani slovka nebolo povedané. No možno sa mi pozdravil len som si to nejak nevšímala.
Viete vždy keď sa namňa usmial nedokázala som mu úsmev opätovať a potom už sa na mňa neusmial :( Osobne ma nepozná ani ja jeho. Ale od tých momentov nemôžem od neho otrhnúť myšlienky. A preto by som sa rada niečo viac dozvedela o ňom. Ja som v podstatne o mladšia od neho.

Proste chcem vedieť o ňom viac.

A možno časom v sms ( nechcem si nič sľubovať) by prišlo aj na stretnutie len ja musím niekde začať.

jajka001

asi si ho niekde stretla , raz , a nemozes ho dostat z hlavy...a chces ho zas stretnut a spoznat. no je to mozno trochu blbe, ale ked toto iste spravi chalan tak sa to berie...a chalani su radi ked baby prevezmu iniciativu. napisat nieco v tom zmysle ze by si ho rada lepsie spoznala...on ta videl, bavil sa s tebou, pozna ta?

jajka001

a sms by mu nemala co priatelka pozerat, a ak to napises v ramci slusnosti, tak by to v takom pripade mala aj tak pochopit. ak by nahodou mal taku ziarlivu frajerku.

jajka001

mala by si ho najprv spoznat a zistit ci ti za taku otazku stoji a potom sa zaujimat ci ma priatelku, ved to inak zistis aj pri beznej konverzacii. alebo ho proste neanonymne pozvi na rande na drzovku a uvidis ako to dopadne, ked nemas sancu sa s nim inak stretnut.

Drozdík

jajka001_

To sa ho ja nemôžem, veď ani neviem kedy
ho osobne stretnem a ba už vôbec nie či ho stretnem.

Tá sms by slúžila na to aby vedel, že niekto má oňho záujem. Vieš ako prvý krok k tomu teda k nemu :) Či už by odpísal a zaujímal sa ďalej to ja už neviem ..

len nejak proste musím začať od niečoho :)

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázka pre mužov - Fórum - ZDRAVIE.sk