Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vši a ocot ...

mandarinka5

nám jediné čo dobre pôsobilo a zabilo všetky vši bol prípravok z reklamy liquido duo forte; je dosť silný

pedikuloza4

mne ten samotny ocot az tak dobre neucinkoval, lepsie povedane vobec... on zlepsi ucinok samponov ale samotny je o nicom :) ak mozem poradit dobry na vsi je liquido duo forte :)

prosimporadt

dobry vecer ,dostala som vsi ... mam aj hnidy a tak som sa chcela opytat ze ci je ten ocot naozaj ucinny ? prosim vas poradte mi aj ze ako a kolko krat za den ho mam pouzivat :)) dakujem :)

achtievsi2

Na vši poradím tento recept: treba všetko vyprať a vyvariť, tie potvorky sa vedia rýchlo dostať znovu do vlasov,nám najviac zaberal šampón so sérom liquido duo forte a jeho účinok sa dá ešte viac posilniť tea tree oil, octovým zábalom a roznymi sposobmi, žehlenie a ja keď som chytila vsi aj farbenie vlasov veľmi pomohlo. Hlavne ich treba všetky pracne vyčesať :)

perla232

Ahojte, mam problem zo vsami.....kupila son si aj sampon s serum a nic.....farbila som si aj vlasy ale vsi nezmizli...cgcem sa spytat ak mam farbene vlasy a skusim ten ocot....ako to dopadne? Niejake radi?

linda.sede7

My sme tiež rozmýšľali nad peroxidom, farbami, petrolejom a všetkým možným ale moc to ničí vlasy, chvalabohu nám postačil liquido duo forte z lekárne a pár domácich receptov ako ocot žehlička a tak podobne :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vši a ocot ... - Fórum - ZDRAVIE.sk