Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hroza na internatoch - plostice

Príspevok v téme: Hroza na internatoch - plostice
agni

ahojte. som prvacka na medicine a byvam na atriakoch. nebolo by to az tak zle, keby sme nemali plostice :(. dvakrat nam vystriekali izbu a aj nam dokonca vymenili izbu. dnes sme si so spolubyvajucou kupili biolit prim a vystriekali nebezpecne miesta a postele ... moze nam to pomoct? myslim ten biolit lebo postreky od hygieny nezabrali...na druhy den po postreku sme boli opat dostipane. nemate prosim niekto radu, co mame robit? ci ist este na hygienu na sturaku, pytat inu izbu, vlastne ci mame sancu nejaku dostat alebo hladat podnajom...ci sa s tym zmierit. uz sme dost unavene zo skoly, zo zhanania knih a ucenia anatomie a chceme sa zbavit aspon tejto veci...za rady velmi pekne dakujeme :)

ploštice

Dobrý deň, vedel by som Vám poradiť pre účinnúy likvidáciu ploštice posteľnej. Likvidácia spočíva v dvoch BIO látkach , ktoré sa kombinujú a postrekujú sa zamorené miesta kombináciou suchej horúcej pary, ktorá účinne ničí nevyliahnuté vajíčka. pre viac info : www.likvidaciaplostic.sk

vovka

Štěnic se zbavíte systematickým a velmi pečlivým chemickým ošetřením odborníkem. Ten musí také zvolit vhodný přípravek. Já takové práce dělám běžně a dávám na vyhubení záruku. Vyhazovat nábytek a cokoiliv jiného je zpravidla zbytečné.vka

mimls

tak sa chod opytať na družbu či nie su volne postele (naaahodou), tam sa ti bude iste lepšie učiť než v tom bordeli...

beskyd

typicka blava, ja som bol pocas strednej na intraku v martine, dokonca na dvoch a bolo tu super, o takychto veciach sa nam ani nesnivalo

agni

dakujem za rady, chystame sa ist so spolubyvajucou v pondelok alebo utorok opat na suratk na hygienu, ak si najdeme nove stipance...neviem si predstavit, co nam znova povedia,anatomiu uz sa ucime...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hroza na internatoch - plostice - Fórum - ZDRAVIE.sk