Reakcia lekára, ktorá ma šokovala.

Príspevok v téme: Reakcia lekára, ktorá ma šokovala.
blond86

Musím sa podeliť...dnes som bola na kožnom...na objednanie čakáte 2,5 mesiaca... Prišla som tam o 6:30, na rad som prišla o 12:00, budiš. Prišla som s vyrážkami, o ktorých mi rozprávala 15 minút, potom som sa jej spýtala na biele škvrny na hrudi, niečo mi na to dala. Ako som čakala v čakárni, všimla som si plagát so znamienkami, ktoré by mohli byť zhubné a ja mám jedno presne podobné, nesúmerne, nerovnako farebné a väčšie, tak som sa vyplašila. To bola posledná vec, čo som sa jej teda chcela spýtať a ona na mňa úplne vyskočila a vynadala mi, že ako si to predstavujem pýtať sa jej na tri veci. Že iný lekár by ma už vyhodil, že tu nie som jediná. Potom na mňa , že jej mám rýchlo ukázať to znamienko, ukázala som a ona, že no to bude musieť ísť von, nabudúce sa na to pozrieme, ale nebojte sa neumriete. ďalší termín mám 30.11. Ako mala som dosť. Mala mi právo za to vynadať?

hmmmmmmmmmmm

a k vyberaniu=podla toho kde, ja by som si to na chirurgii nedala vyberat,ak nechces skoncit s jazvami, vacsina ludi lutuje neskor.Plasticky chirurg ma inu techniku a sitie.ale sa mozrejme to vyjde drahsie.a tiez to musi poslat na onko ak prides s listkom.

hmmmmmmmmmmm

lekarka sa zachovala nekorektne,ale vzapati si to uvedomila-mozno to znamienko bolo totiz viac dolezite ako tie vyrazky a biele flaky.neviem kolko krat sa musi clovek objednat, s kazdym problemom zvlast??zmenila by som okamzite.nic neospravedlnuje jej chovanie.

jajka001_

inak to znamienko, mala ti rovno vypisat papier na onko. ja som mala take znamienko, som isla na onkologiu, tam mi to vybrali a otestovali.
alebo to mozno robia aj na chirurgiu a na onko to len poslu na testy.

jajka001_

ale to je velmi inteligentne, fakt. sak to je uplne normalne objednavat na hodinu. a tiez ta dvojmesacna cakacia doba sa mi zda privela. ale asi si z maleho mesta a ma vela pacientov.

blond86

Ona neobjednáva na hodiny, iba deň, ani časenky nemá, ja by som si radšej zaplatila 10€ za uprednostnenie, ale ani to neuplatnila, tak musím čakať, ale ako na to som si zvykla...

jajka001_

ale vysvetli mi ako je mozne, ze si objednava ludi a aj tak tam cakas sest hodin? to si neobjednava na hodinu ale na den?

blond86

Nuž keď si vyčkám termín vyše dvoch mesiacov a chcem aby sa mi pozrela na jedno znamienko, tak na to nemám právo? Ja ju vážne neotravujem s hlúposťami, ale nemôžem za to, že mám kožné problémy...A to mám ísť teraz s vyrážkami, v novembri so znamienkom a vo februári s pigmentovými škvrnami, ktoré už budem mať aj za ušami????
To s tým zažalovaním som tak nemyslela, myslela som to tak, že by to znamienko zostalo zanedbané tým, že mi povedala, že sa na to pozrieme v novembri, ale potom by už bolo neskoro. Inak žalovať ja nikoho nebudem, nie som ten typ, zmením kožnú radšej.
No "A Hlavatá" keď nemáš nervy na pacientov, nemala si ísť študovať medicínu. Ja som vyštudovala to, čo ma baví a nie to, čo by som musela robiť nasilu...

lost

Ana Rybarova,
Slecna, alebo Pani, a nieco ako "Moj zakazni, Moj Pan." Vam nic nehovori ?
Alebo je stav pacienta "na haku" a dolezite je kvantita pacientov, a kvantita cifier na vyplatnej paske ?

A Hlavata

blond86 , sorry ale na vine si ty teraz je lekar v prave pracujem v nemocnici a viem ako to chodi takych ako ty je za den spusta co pridu este aj ze ich komar postipal chod sa dievca liecit a studovat medicinu potom hubuj na lekarov