mam strašne tlsté nohy

carey

sa ospravedlnujem, lebo pisem pod 2 nickmi budem pouzivat uz len tento. Na inej stranke som mala tento nick a som si to pomylila, tak prepacte

carey

fuha, no tak asi zacnem zas na steper chodit, dakujem za radu. Len dufam ze 3 mesiace to dako vydrzim. Vela krat sa mi stalo ze som zacala poctivo a potom neskor som to uz flakala kebyze to nerobim, asi uz inak vyzeram

Iveta Michael

tie drepy by som Ti neodporúčala...ale ten stepper áno,len treba mať výdrž...tak za tie tri mesiace by sa mali dostaviť už nejaké výsledky....ale tiež pozor na cviky ktoré veľmi spevňujú svalstvo na nohách lebo potom to tiež nevyzerá príliš ,,krehko,,a žensky...

carey

no dakujem, a drepy s vlastnou vahou to tiez pomoze? Ako rozmyslala som ze by som isla na step aerobik, je to hlavne na nohy zamerane a asi plavat zacnem 2x do tyzdna. Ale teraz potrebujem zhodit celkovo, takze asi pomoze vsetko kde sa budem hybat

beruska2

Myslim, ze mesiac je naozaj malo. Vyraznejsie vysledky sa ukazu najskor mozno tak o pol roka. Ako som pisala, chce to trpezlivost. Na ten stepper som reagovala najma preto, ze sama ho mam doma a tiez sa snazim cvicit. Nepotrebujem zhodit, skor len spevnit stehna a zadok. Mam ho od maja a intenzivne som vydrzala cca asi tiez mesiac, ale potom som sa zacala ulievat. A teraz to lutujem. Keby som vydrzala doteraz intenzivne cvicit, tak by podla mna tie vysledky boli. Schudnut naraz sa proste neda, terab na to ist systematicky, a hlavne musis byt trpezliva. Nic ine ti veru poradit neviem.

carey

ahoj beruska, no cvicila som mesiac ale vobec nic som nevidela :( neviem myslis ze to bolo kratko? lebo som potom uz vydrzala aj 50 min na nom

beruska2

A ako dlho cvicis na tom stepperi? Pri cviceni je dolezite hlavne s tym neprestat a robit to pravidelne a dlhodobo. Po kratkom case vysledky nevidno.

lollita

takze mam zacat chodit na stacionarny bike? A mam si striedat zataz ci ako? ROzmyslala som aj ze by som skusila ist na ten indoor cykling ci schwimm cykling, myslite si ze s tym sa da dat prec tuk z noh a vyformovat ?