Neviem schudnut

Príspevok v téme: Neviem schudnut
Andhynka

Ahojte. Volam sa Andrea. Mam 14 rokov. Chudnem uz 3 roky a schudla som 1 kg. Samozrejme vobec to nevidiet. Mam 160 cm a 59 kg. Mam siroke ramena, siroky pas, siroke boky (az moc) a pevne nohy. Najvacsi problem mam s bokmi. Velkost nohavic mam 42, co ani jedna z mojich spoluziacok nema. Skusala som uz naozaj vsetky diety. Islo to az tak, ze momentalne nejem skoro nic.
Ranajky: Cierny chlieb so salamou
Obed: Nic
Vecera: Ovocie niekedy nic

A neschudla som absolutne nic!!!! :( Pomozte, lebo ja uz toto nevydrzim... :( Matka ma chcela aj k psychologicke zobrat.... :( :( Budem vam vdacna ani neviete ako :)

iwus93

ked odídem od rodičov, tak sa možno tiež stanem vitariánkou, len sa bojím že to nevydržím :(..teraz nemôžem do toho zasiahnúť, mamka varí, pečie...

alchamilka

áno počula ale to pri mne nehrozí :) ja nejem zdravo , ale skôs byť chviľu vitariánom a uvidíš ten rozdiel... počula si o surovej strave nie?

alchamilka

iwus93: no asi áno ak nepotrebuje toľko energie pri vitariánoch je to iné.. tak teda skús zeleninu po tej 16:00... ja hovorím za seba.. ale ak to bude už poriadku môžeš aj potom.. ale po 20:00 už nejedz hlavne ak chodíš spať tak o 10-11hod... telo už trávi.. už čistí intezívne od toxinov nemá čas na dalšiu potravu

alchamilka

jajka001: ja ti rozumiem ale myslíš že sú pre nu potrebné pesticídy,a ak nechce byť vitariánkou tak aspoň by sa mala snažiť jesť bio :) a ekologicky aby bola zdravá ale myslím že to bude tou štítnou žľazou

alchamilka

a ešte niečo... aj ovocie obsahuje bielkoviny a omnoho viac vitalnych mineralnych latok tak smelo doňho.. ale skôr budš chorá asi tá štitna žľaza :/ ale neboj aj ja ju mam a znizenu a som stihla ako prutik ja užívam už len polku tabletky takej maličkej a predtým aj 3.. takže treba hormony máš aj iné problémy ako toto priberanie? (padanie vlasov , bolesti hlavy) viac vygooglis :)

iwus93

však jasné že ovocie je dôležité, ja ho tiež jem dosť ale doobeda :)..mäso moc nemusím ale zjem :) hovädzie už nie