Neviem schudnut

Príspevok v téme: Neviem schudnut
Andhynka

Ahojte. Volam sa Andrea. Mam 14 rokov. Chudnem uz 3 roky a schudla som 1 kg. Samozrejme vobec to nevidiet. Mam 160 cm a 59 kg. Mam siroke ramena, siroky pas, siroke boky (az moc) a pevne nohy. Najvacsi problem mam s bokmi. Velkost nohavic mam 42, co ani jedna z mojich spoluziacok nema. Skusala som uz naozaj vsetky diety. Islo to az tak, ze momentalne nejem skoro nic.
Ranajky: Cierny chlieb so salamou
Obed: Nic
Vecera: Ovocie niekedy nic

A neschudla som absolutne nic!!!! :( Pomozte, lebo ja uz toto nevydrzim... :( Matka ma chcela aj k psychologicke zobrat.... :( :( Budem vam vdacna ani neviete ako :)

alchamilka

no same bielkoviny tam pchas iwus... a pritom ovocie je tak dôležité naša strava by ho mala tvoriť aj 80% kludne aj 100% samé mäso , mlieko len to je hrozné

iwus93

a cvič hlavne aeróbne cvičenia, možno na začiatok niečo priberieš, pretože sa ti zrýchli metabolizmus a telo nebude šetriť, takže treba trpezlivosť...a váha nie je až taká dôležitá skôr miery

iwus93

hovorí sa: nežereš-neschudneš, takže mala by si jesť pravidelne v 3 hodinových intervaloch 5x denne, môžeš aj 3x ak ti to tak vyhovuje ale lepšie je tých 5x, na raňajky a desiatu si daj koplexné sacharidy, ovocie, jogurt, musli, obed- nie masný, vyprážaný, sladký...zelenina, chudé mäso s prílohou, olovrant-pridaj bielkoviny (biely jogurt, alebo zeleninka, tvaroh, ovocie radšej nejedz, lebo obsahuje cukor), večera napr. ryby, tvaroh, syry...kuracie mäso bez prílohy so zeleninou, večera by mala byť bielkovinová a posledné jedlo by malo byť 3 hodinky pred spaním

jajka001_

ty sa nemozes takto stravovat. si vo vyvine. hladovanie ti nepomoze naopak, telo si drzi kila ktore ma. jedz pravidelne, male mnozstva, pat, sestkrat denne. telo to spali, neboj. ak bude mat pravidelny prisun potravy,rozbehne sa ti metabolizmus. a treba sa aj hybat. sportovat. nie dietovat.

ulala.

Skus pravidelne jest v malych davkach, odstavit sladke a mastne jedla.. viem, ze sa to stale opakuje v kazdom fore, ale je to tak, je to pravda!!! ja som tiez tak schudla a samozrejme nezabudnut na cvicenie!!!!aspon 2x do tyzdna aerobic, a kazdy vecer pred spanim cca 20-30 drepov..:) niekomu pomoze, niekomu nie...ale hlavne, aby si nedrzala hladovku!!jest musis ako kazdy z nas, len treba pevnu volu a vydrzat to...