Tintitko

Príspevok v téme: Tintitko
TINTITKO...

Mam 17 rokov, cca 170 cm a som velmi chuda - vazim len 47 kg...Vzdy som bola chuda, ale hlavne teraz v tomto pubertalnom obdobi mi to dost vadi. Stravujem sa normalne, chuti mi jest. Bola som aj u endokrinologicky, stitna zlaza je v poriadku. Dokonca mam zvyseny cholesterol! Toto fakt nechapem. Velmi by som chcela pribrat aspon nejakych 5 kil, ale vobec to nejde. Co by ste mi poradili?

janab

Šťastná to žena, čo môže jesť všetko. Ak ješ všetko a si chudá a zdravá, tak štíhlosť zakryješ veľmi dobre vhodným oblečením. určite raz materstvom sa to celé upraví a nikdy nebudeš mať možno problém v živote s nadváhou..myslím si, že nadváha je horší problém ako podváha.

ta3

Tintitko, netrap sa tym, hlavna vec, ze si po zdravotnej stranke v poriadku, vies kolke dievcata by si to s Tebou radi vymenili?, Ty aspon mozes neobmedzene zjest na co mas chut a to je velke plus, Ty nevies co je to denne si odopierat rozne sladkosti a vacsie mnozstva dobrych jedal, este nemozes, vzhladom na Tvoj vek, plne chapat, ze tam su ovela dolezitejsie veci ako o 5kg menej alebo viac, mas vek na to, aby si sa tesila zo zivota, tak si to uzivaj a zbytocne sa nezatazuj tym, ako pribrat, vela stastia

lioness_01

TINTITKO: pošlem na dobierku, iba za poštovné 5 alebo ak chceš, kľudne aj 10 mojich kíl... :)))

mám na rozdávanie :D :D

jajka001_

ja som mala krajsiu plet a vlasy, mi zhustli, aj nechty pevnejsie a lesklejsie. po porode mi ale vlasy zas vypadali :) nastastie tak normalne, lebo som citala ze niektorym ze dost vela.

isabella

ked mam byt uprimna, neviem posudit objektivne ako vyzeram, ale ja si pripadam ako hroch a to ani nejak nepriberam... aj ked pravda, stihla som ani predtym nebola

isabella

nuz, ja som tehotna momentalne a moj prispevok mal byt troska na pobavenie... chudnut sa bude po porode... inak 22

iwus93

isabella:
ona má 17 rokov ešte môže všetko zjesť, až po 20 rokoch by si mala zvoliť svoj životný štýl :) som tiež stará ako ona, ja si dávam zato na stravu pozor, zato som aj schudla, obmedzila som sladkosti, moje spolužiačky vedia zjesť aj celé disco na posedenie :) ja to už nedokážem, iba pred svojimi dňami
koľko máš ty rokov ak sa smiem spýtať?