Stale to akne

Príspevok v téme: Stale to akne
lucka856

ahojte..ja som tu uz zakladala pomerne dost tem a zakladam znova :-D.....nebudem vsetko zas vypisovat,len strucne ze mam akne uz asi 5 rokov,lokalne mi nic nezaberalo tak uz asi pol roka beriem HAk Chloe....vysledky sa dostavili ale nie ako u vacsiny ze sa im plet uplne vycistila stale sa mi robia vyrazky, ovela menej ale aj tak,a niekedy aj riadne zapalene ktore mam aj tyzden.......a momentalne sa mi zhorsuje nejako plet hlavne na pravej strane mam dost vyrazok nejako a chcela by som sa opytat na nazory z coho to moze byt ked nemam ani pred menzesom a posledne dva tyzdne sa o plet staram zase o nieco viac a to tak ze jem vitaminy A,B,C, zinok, ak mam dam si aj trosku drozdia lebo tam je vela vitaminu B....vypijem 2 litre cistej vody ale to som robila vzdy ale teraz vypijem este aj liter zeleneho caju s vytazkami z aloe vera.... asi mesiac pijem kazde rano oliv.olej zmiesany so stavou z citrona, to ma vraj cistit pecen a pomaha aj na plet a takisto zjem denne aspon 2-3 jablka a lebo tie su vraj velmi dobre hlavne na travenie a akne casto suvisi aj s tym a napriek tomu vsetkemu sa mi plet este zhorsila....nechapem..neviete z coho to moze byt?? nikdy som sa nestravovala nejako zdravo ale zaroven ani nezdravo...nejem cokolady ( iba keksy obcas), nepijem mlieko, nejem ziadne cipsy,popcorny, proste nic slane ani stiplave ani mastne....fakt vynimocne nieco vyprazane.....a nechapem.....a celo mam zo vsetkeho najlepsie a pritom sa o nho vobec nestaram lebo tam mam ofinu a zaroven som vyskusala taky experiment a tam sa mi iba obcas vytvori nejaka vyrazka, vacsinou je dost velka ale tu si bezne vytlacim len tak prstami, aj neumytymi a vzdy sa mi to este aj rychlejsie zahoji ako na tvari...no proste nechapem

marin

no takže ahojte všetci čo mate akne...ja som taktiež ako vy všetci na akne brala všetko možné od prípravkou ako napr. z avonu, oriflamu, garnier, ab cosmetic, nivea a od neviem ešte akých až po kremikov od kožnej, ale jedno vám poviem nieje kožná ako kožná!!! ja som chodila k takej čo sa namna ani nepozrela a len dáme ti toto a potom toto....jediné čo mi celkom pomohlo bol zineryt ale potom som ho prestala brať a aj ked som si ho neskor dala tak mi už nezabral...človek ked má akné tak je uplne zúfaly...až teraz ked som išla k inej kožnej ta ma konečne začala liečiť dala mi tabletky, ktoré mi prečistia telo z vnutra lebo akné vychádza z vnutra...volajú sa AZATRIL su dosť drahé bez predpisu takže chodte ku doktrke a povedzte že či by ste ich nemohli vyskušať a na predpis budú lacnejšie...potom si pleť na noc natieram vodičkou ERYFLUID a taktiež si pleť čistým gelmi od BIODERMI ten stojí okolo 11 € ale je fakt dobrý ale pleť si čistým aj CYTEAL-om to je z lekarne a je to tiež velmi dobré...používam tiež aj Skionren ale len na dekolt, ked sa obajví nejaká ta vyrážka lebo na pleť mi nepomáhal..a vratim sa k podstate...verte mi ja som toho povyskušala už hodne aj vela babských rad a neviem čoho...ale teraz mám pocit s tých tabletiek, že su naozaj účinné po dlhej dobe som opať štastná s mojej pleti...tak vyskušajte papa :)

lucka856

blond no neviem mne nejako nepomohlo, ba este som mala pocit ze prava strana sa mi nejak zhorsila ale nevravim ze to bolo tym,ktovie ale prestala som lebo som sa zlakla......nooo to vyskusam tiez ale ako neprehanam nejako kazdy den jedna tableta len take vitaminy co mi na to mozu pomoct jem....teda mozu aj ine ale zas nechcem tu mat lekaren :-DD.....no ved nafukuju ale aspon sa clovek lepsie vyprazdni potom mne to pomaha

lioness_01

skús vymeniť vankúš...
častejšie vysávať a utierať prach...
zaprášené prostredie robí veľa neplechy... vlastná skúsenosť...

no a tiež to nepreháňaj s tými vitaamínmi, všetkého veľa škodí...

a čo sa týka tých jabĺk.... dobré na trávenie? nafukujú jedna radosť :)

lucka856

no len toto sa prave bojim vyskusat lebo ak sa mi zacne tvorit vyrazka vacsinou mi pomoze ak ju natriem nejakym gelom co vysuje alebo tak...ale stale sa proste vytvori nejaka

Lills

Ja som mala tiež aké a každý píše, že hlavné je starať sa o pleť, ale mne, paradoxne, pomohlo práve to, že som sa o ňu prestala starať. Akné som si nevšímala, vyrážky som nechala tak a prešlo to samo od seba. Teraz by som si už na tvár žiadny krém alebo inú chémiu nedala.

estettik

cau! odporucam ti aby sisi precitala na stranke alternamedica ten pripad o akne, teraz som to cital pred par dnami, su tam aj ine diagnozy, ale na akne si spominam ze tam je celkom urcite. ten pacient to mal dost brutalne,ale vyliecilo sa mu to. nepamatam sa uz ze co mu to vlastne bolo, z coho to mal, len ze to mal riadne.

lucka856

ten experiment som myslela ako to ze sa o celo nestaram, aby ste sa ma nepytali ze aky a aby som ho vyskusala aj na tvari..zle som sa vyjadrila :-)

lucka856

ten experiment som myslela ako to ze sa o celo nestaram, aby ste sa ma nepytali ze aky a aby som ho vyskusala aj na tvari..zle som sa vyjadrila :-(