Neviem ako zacat chudnut

Príspevok v téme: Neviem ako zacat chudnut
andrea_303

Mam vysku 175 cm a vahu 96 kil teda moje BMI je viac ako 30 takze by som mala zacat chudnut co sa mi vobec nedari. Ja viem ze treba jest zeleninu a ovocie a hybat sa ale ked mne ta zelenina vobec nechuti...alebo skor chuti ale v takej upravenej forme ze to uz zdrave potom nie je. ani neviem ako som tak pribrala ked ja mavam len obed a veceru. Chcela by som schudnut do februara aspon 15 az 20 kil lebo ideme na dovolenku a neviem ako vzdy ked sa dam na dietu poobede uz nedietujem.

169 69

aja05
Mám výšku 169 cm a momentálne 62kg.Rada by som dal dole ešte takých 5-7kg.Môj problém je však skôr v tom,že moja postava má tvar hrušky.Kým mi v hornej časti pomaly trčia rebrá,dole mám zasa silné stehná a zadok.

Mia1

Mám 165 cm 48-49 kg miery 83-63-88
chcela by som mať 45 kg a ten zadok menší , chcem si na seba navliecť rifle velkosti 26, mám teraz tak 27-28
mám spolužiačku čo vážila 57 kg pri výške 169 cm a pekne schudla za polrok na 50-52 kg a má veľkosť riflí 26, má nohy ako laň
čo mi poradíte? stačí vynechať sladké? cvičím každý deň na orbitreku 30-45 min. niekedy aj ráno cvičím, potom zase poobede, lebo chcem schudnúť...

aja05

tak to je dobre potom ked vaha nejde hore :-) a este kolko chces schudnut? aku mas vysku a vahu? :) ja som cez leto trosku pribrala nejake kg nevidno to na mne, ale necitila som sa dobre ...ja skor na jesen a v zime dobre chudnem :)))) neviem preco je to tak u mna, ale je mi vzdy strasna zima a potom nemam chut ani jest a za den vypijem aj 5 cajov a vela vody :))) ale zase jest treba, vsak? :D

169 69

ja som schudla len nejakých 8 kg a tak ako som už písala,snažím sa jesť pravidelne a vynechala som chlieb a pečivo.
Žiadnu diétu nedržím,ale musím povedať že to sa mi podarilo zhodiť asi tak za dva tri mesiace a od vtedy nešlo dole ani deko.
Chvalabohu ani hore.

kostička

Základom našej stravy sú zdravé raňajky.
Tieto v žiadnom prípade sa nesmú vynechať.Vy robíte už tu 1.chybu.
Ráno potrebujeme na naštartovanie všetky
živiny,aby sme mali veľa energie.
Poradím:-odkaz odstránený-

kostička

Pravým dôvodom je nepravidelná strava.Naše telo je veľmi múdre a keď nedostane aj z mála si robí zásoby hlavne tuku a to je ten problém.Musíte sa naučiť pravidelne 5xdenne jesť a zdravú výživu.Dala som dolu 17 kg pred 3
rokmi a stále si držím svoju váhu.
Bezplatne poradím.Klikni na -odkaz odstránený-

169 69

To je super.
Ja som síce schudla menej ako ty ale môžem povedať,že sa hneď cítim lepšie a ako sa hovorí "cítim sa dobre,vyzerám dobre".