Ako to vidite vy?

janab

Určite to povedal taktne, že neurazil..či len naznačil?..neviem koľko máš rokov, ale treba rátať s tým, že vekom sa spomaľuje metabolizmus, teda ak teraz si nedáš spiatočku, tak môžeš mať problém po pôrode..niektoré ženy schudnú, avšak väčšina priberie a nejde to dolu. Je rozdiel, ked pri výške 160 cm ,váhe 63 kg má žena po dvoch deťoch, alebo mladá kočka vo veku 17 rokov..to je rozdiel!..takže bacha na kilá a skús to zobrať z tej lepšej stránky, že sa budeš viac zaujímať o to čo dáš denne do úst a aby to neboli sladkosti, pizze, hamburgery, cola a pod..to potom tie kilá pôjdu hore..sama pre seba niečo urob bez toho, aby si sa pozastavila nad tým, že ťa na to upozornil priateľ. ty so sebou musíš byť spokojná ..to je dôležité.

sonixa

Mne nikdy priateľ nepovedal že nieje spokojný, práveže keď som prestala jesť a chcela som schudnúť povedal, že sa mu páčim takáto a mám s tým prestať. Aj mňa by to dosť ranilo, aj keby mal pravdu a otvorene by som mu to aj povedala..a asi by som o tom začala rozmýšľať...ale môj názor je že aj ťa miluje máš sa mu páčiť taká aká si.

noway

No je to sice krute a isto ta to ranilo, aj ked, vsetko sa da povedat, len zalezi od sposobu. Ja napriklad tiez manzela niekedy podpichnem, ze mu rastie brusko.

kikusa33

samozrejme, ze na takeho, ktory so mnou nie je spokojny, by som sa vykaslala. Ako spravne pises, vyzor nie je dolezity. A uz vobec nie, ak niekoho milujes.

Deee

asi budem kruta...ale bud rada, ze ti to povedal takto na rovinu, znamena to, ze ta lubi, ale bol by rad, keby si sa stala trosku pritazlivejsou...mysli to s tebou dobre aj ked to vyznieva priserne...
je mnoho muzov, ktori si namiesto uprimnosti voci svojej partnerke najdu milenku a jej potom vesaju na nos, ze maju doma sice krasnu zenu, ale kiezby bola trochu stihlejsia, alebo trpezlivejsia, alebo hocico ine co by si priali...

kafe

Ich, ja si myslím, že citové veci sú rovnako dôležité ako vizuálne. Ani jedna neni dôležitejšie. A vzhľadom sa viac zaoberajú ženy a chlapi sa radi pozerajú na pekné ženy (takže vizuálna stránka je dôležitá pre obe pohlavia, ale pre každé z inej strany). Veď to neber tak, že ti priateľ naznačil, že si škaredá.. ale možno ti chcel naznačiť, ako by si vyzerala lepšie. Keby ti naznačil, že v nejakých šatách nevyzeráš dobre.. tiež by sa ťa to dotklo? Prečo? Chceš aby ti klamal? Aby vôbec nehovoril, čo si myslí ALE len to čo chceš počuť? Ako má teda byť úprimný a hovoriť pravdu?
Ináč som dievča :)

hviezdicka*

to iste sa stalo nam, lenze opacne, ja som vycitala manzelovi, ze za 4 roky manzelstva pribral 6kg a ze by s tym mal nieco robit, lebo sa nezmesti do oblecenia. Chvalabohu si to zobral k srdcu a je menej sladkosti a neveceria. V sobotu ideme na svadbu, jeho ciel je zapnut sa do oblekovych nohavic :-)

Myslim, ze z opravnenej kritiky by sa nemal nikto urazat, ale sa skor nad nou zamysliet. Ja svojho manzela milujem, touto kritikou som ho urazit nechcela, ale nejako som mu to povedat musela. Chvalabohu, nie je urazlivy typ, a navyse sa aj sam vidi v zrkadle, takze mi dal len za pravdu.

Angiee

Suhlasim s kafikom a slobodnou...Ich ja si myslim,ze ked je kritika opravnena nikdy neni na skodu ak je podana slusnym sposobom...

Ja osobne len privitam ked mi partner povie vyhradu ci uz sa to tyka postavy,vzhladu ako takeho,ci inych oblasti...radsej akoby mi mal tahat med popod fuzy a myslel si svoje ...