Namaľovaná priateľka

Príspevok v téme: Namaľovaná priateľka
Ness

ahojte, mam taký menší alebo väčší problem s mojim priatelom,chodim s nim rok aj nieco,ja mam 21.Raz poobede som mu len tak poslala svoju fotku.a dnes rano mi zavolal,ze si vsimol ze na tej fotke som strasne zmachlena(no nikdy sa nemalujem nejak extremne,jedine co si davam je spirala a trosku hnedej ceruzky na horne viečko)a ze je debil,ked mi veri,ze sa chcem niekomu urcite zapacit,lebo predtym som bola s rodicmi v meste,tak sa len machlim podla neho..a ja sa mu to snazim vysvetlit,ze sa nikdy nemalujem,vzdy len decentne...povedze mi mam ako to mam vyriesit,ked on mi nevie normalne doverovat..je to az prílis,žeby mal vas priatel ziarlivostne sceny len pre malovanie?..dakujem

usiko

ness,

ked som zacala citattvoj prispevok, tak som ti chcela napisat, ze to mam podobne......mojmu priatelovi sa nepaci,ked si davam farebne ocne tiene a nepacia sa mu moje kratke strapate vlasy....mala bysom si davat prirodne zemite tiene /ale ja som zimny typ, takze hneda a tepla zelena je u mna tabu/, a mohla by som mat aspon polodlhe vlasy...no a ja ho nepocuvam arobim ako sa dobre citim, a jeho to preslo,samozrejme....teda neviem,ci preslo,ale uz mi nic nevravi:-)))

no ale docitala som si to a uvedomila som si, ze tu u teba nejde o to, ze si zmalovana,ale ze chlapec nema sebavedomie a ziarli, ani nema asi na co....a to nie je dobre, od takeho chlapa by som bocila....lebo z toho mozu byt problemy neskor....

rada

ja som mala zase naopak kedysi priatela. Ten kontroloval nechty, ci mam namalovane, ci mam rozpustene vlasy, ako som namalovana... No ale ja som mu vedela odporovat, ked ty sa oholis, tak ja si namalujem nechty, ked ty sa navonas, tak ja si rozpustim vlasy... nasla som si na nho vtedy taktiku, nenechala som si skakat po hlave a aj tak s nim nie som, takze podla mna to je chore. Ty sa neobmedzuj, pokial to nie je vtierave, nevkusne, kludne sa maluj dalej. Nech si zvyka.

AdamKrt

Zaujimave, preco vsetci hned skoro na vsetko radia, aby sa clovek rozsiel. Akoby sa na vztahu nedalo popracovat. Nic neni dokonale, v kazdom vztahu je skor ci neskor nejaky problem.

Ak partner nereaguje na vysvetlovanie, treba mu povedat, ze to je Tvoja vec, ako sa malujes a jeho do toho nic neni. Ze co si to vobec dovoluje ? A ak bude nastojcivo vydierat, tak nikto ho k nicomu nenuti, tam ma dvere, je slobodny clovek....

arana

mozno mu sadlo na nos nieco ine a to je len zamienka na hadku aby si bola ty zla...ked mu rok nevadilo ako sa malujes a zrazu si zmachlena koli inym no neviem neviem...mal by ta skor pochvalit ze sa o seba staras...neviem ale ked robo z toho take halo co bude neskor? stoji ti to za to?

doubledog

mimo z toho len budes, ked ta zacne bit a fyzicky obmedzovat.
aj ked, to uz asi zacalo.
daj par prikladov, co si kvoli nemu prestala robit.

ta3

Ness, rozid sa s nim, nekaz si zivot so ziarlivcom, ziarlivost je jed, ktory postupne vztah totalne rozlozi, teraz je to fotka, na ktorej sa mu zdas zmachlena, potom to bude stale nieco ine, urobi Ti zo zivota peklo, ja som nezazila ziarlivca na vlastnej kozi, ale poznam x pripadov v mojej blizkosti a niektore skoncili doslova tragicky, venuj sa skole, VS potrebuje plne sustredenie, nezvladnes ju, ked Ta bude takto prenasledovat vlastne pre nic-za nic, po case urcite stretnes normalneho chlapca, s ktorym budes stastna, vela stastia