B12 - injekcie

aloegel

v pripade zaujmu o vitamin B12 Vam viem doporucit prirodny pripravok B12 + kyselina listova, v pripade zaujmu kontaktujte ma emailom na aloegel@azet.sk

hammel

Ak už chcete prijímať B12 nepichajte si injekcie ale B12 nájdete aj v lekárni a b12 obsahuje mäso ale to nejedzte, v črevách to hnije a obsahujú to aj vajcia ale tie zasa prekysľujú.

monica gazpio

RNG, máš v oboch prípadoch, bohužiaľ, pravdu, hlavne s tou módou. Ale ak chce byť modelkou také dievča, ktoré nemá to šťastie byť tip-top chudá od prírody, a musí si tú postavu doslova vydrieť, a chce veľa peňazí, tak nemá na výber. Vieš, treba platiť nájom, plyn, elekrinu, vodu, stočné, treba sa obliekať, z čohosi žiť, starať sa o seba a všetko stojí peniaze. A z platu predavačky, krajčírky, sa to dá asi ťažko, ani keby mala neviem akú vieru v Boha, lebo viera je jedná vec, reálna situácia je vec druhá. Je to pekné uskromniť sa, ale dnes sa za všetko platí, pomaly budeme platiť, aj za Slnečnú energiu a vzduch, ktorý dýchame. Pre porovnanie: modelka dnes za JEDINÝ DEŇ zarobí oveľa viac, ako univerzitná profesorka ZA CELÝ ROK a pritom sa univerzitná profesorka musí oveľa ťažšie lopotiť v robote.

RNG

Len tu chcem pripomenut zo starych mudrosti porekadlo:
"Kym tlsty schudne, chudy zdochne"
Telo ma dovod na urcite tukove zasoby a zialbohu sucasna moda to neberie do uvahy.

monica gazpio

Neviem, pri akých chorobách sa B-12 pichá, ale jedno Ti môžem poradiť. NEBER ICH !!! Lebo, keď som mala cca 6 - 8 rokov, tak som bola veľmi chudá na svoju výšku a vek. Doktorka do mňa pchala kadejaké vitamínové tabletky, možno som aj brala tieto injekcie a výsledok ??? Teraz mám opačný problém, t.j. schudnúť. V 11. prvá hladovka, stále sa tým zaoberám. Určite nechceš mať prevísajúce sadielko. Je lepšie, keď si chudá a môžeš jesť veľa chutných jedál, lebo tí, ktorí chcú schudnúť, tak musia jesť málo a nechutné jedlá. Vieš, jesť málo a nechutne, vedie k anorexii. A táto psychická choroba je najhoršia po Alzheimerovej, lebo na ňu neexistuje liek. Doktori síce tvrdia, že sa liečiť dá, ale celkom to tak nie je, možno psychologickými metódami, ale UNIVERZÁLNY LIEK NA TÚTO CHOROBU NIE JE!!! To si zapamätajte. Drvivá väčšina takto chorých dievčat nemá na výber, buď sa vyliečia a priberú, alebo budú chudé a choré. Môžem povedať, že PRIBRAŤ JE OVEĽA ĽAHŠIE AKO SCHUDNÚŤ.

B12

Iveta Michael...pangamin som brala rok a nepomohlo mi to vobec..preveze som vela jedla a nikdy som nepribrala : Moji rodicia su tiez chudi proste to mame asi tak dane..ale fakt by som trosku pribrala pretoze mi vidno rebra na mojom drieku, a moj hrudny kos hrozne odstava neviem cim to je preto by som sa chcela trochu obalit:D a mortisia ten tvoj uvod bol vynimocny:D hm keby si ma videla pochopila si..Ja mam z toho velku dilemu ako ked maju dilemu tie co trpia nadvahou..je to skor to iste..ja si nedokazem kupit ziadne poriadne tricko lebo aj S je velke... :( A chodim vyhradne bez vystrihu lebo nemam ani co ukazovat:( to je to ze niektore nas boh neobdari a tym normalnym sa to lahko povie...To bol len tvoj pohlad ale ten moj je uplne iny...Smeju sa mi z mojej vahy aj ked to nie je az take strasne ako tim ktory su trosku pri sebe...Chcela by som fakt trosicku pribrat...inak sa to uz neda : Posledna sanca B12 : a ked uz ani to nezaberie tak uz fakt neviem :

mortisia

a potom priberies privela a tak budes zakladat temy ako schudnut!:D
mozeme mat podobne postavy,akurat ze ja som vyssia o 7cm a 6kg pribratejsia:P a citim sa ozaj super:P nauc sa mat rada samu seba a ked si zdrava,tak si nerob zbytocne problemy,ze ako pribrat:DD

Iveta Michael

Ale to budeš! Chceš sa so mnou staviť?
Pri tých uvedených mierach ( si strašne nízka)by Ti naozaj stačilo nabrať 6-7 kg ale zase nie 10-15kg,to už nebude pekné...ja Ti len hovorím že musíš to udžať pod kontrolou,inak sa prerátaš! Skús Pangamin,nejedz nasilu ale pomaly a dosť veľa...máš 17 rokov v 20-ke sa to môže zmeniť...ale nebuď z toho smutná lebo nadváha a obezita je oveľa častejšia a aj nebezpečnejšia,už nehovoriac ako sa kvôli tomu niektoré dievčatá ničia..a trpia.Daj neskôr vedieť či si trochu nabrala alebo už viac...B12 sú ,,zradné svinstvo,,:)