Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problemy s vyrazkami

Príspevok v téme: Problemy s vyrazkami
Matulqa

Ahojte moja plet nikdy nebola cista stale sa mi vyhadzovali vyrazky kym som sa tesila, ze jedna zmizla prisli dve. Citila som, ze na to vplyva menstruacny cyklus. Teraz asi dva mesiace pouzivam inu kozmetiku a vyrazne sa mi plet zhorsila. Mam dovod si mysliet, ze kozmetika zabrala a preto sa mi vsetko "husne" prediera vonku. Chcem sa spytat ma niekto z vas skusenosti s tym, ze sa vam takto zmenila plet kvoli kozmetike? Ako dlho bude trvat kym s dostanem do normalu? Viem, ze po tabletkach na plet sa zvyknu take velke zmeny udiat.

Matulqa

asi dva roky som pouzivala vichy na zaciatku som mala pocit ze pomohla a po case akoby si plet zvykla. Teraz som presla na avene. Odporucila mi ju kamoska tak som ju chcela vyskusat lebo vraj obsahuje nejaku zlozku ktoru maju aj naprikad tabletky roaccutane

blond86

No hej, lebo tabletky pleť vysušujú zvnútra, je to predávkovanie vitamínom A, preto všeko výjde napovrch, lebo sa to užíva vnútorne. Pri kozmetike nie som si istá...čo je to zač? Ja by som ju asi zmenila na pôvodnú.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.